Rozjíždíme prodej elektrokol Bikel

Získali jsme výhradní zastoupení pro Českou s Slovenskou republiku, takže startujeme velkoobchodní a malobchodní prodej italských elektrokol Bikel. Kola jsou kompletně vyrobené v Itálii. Od nápadu přes návrhy geometrie rámu, celkového vzhledu kola, použitých komponentů, montáže kol až po kontrolu kvality. Jako pohon používají špičkové elektromotory Polini pro silniční verze elektrokol a horská kola pohání německé motory Brose. Tento motor je aktuálně na špici výkonů elektromotorů a výkonově poráží svoje nejsilnější konkurenty Bosch a Yamaha. Bikel nabízí celkem 3 série kol, městská kola Urban, silniční kola Weekender a horská kola Extreme, které jsou dostupné se dvěma velikostmi kol: 27,5“ nebo 29“. Rámy všech kol jsou dostupné ve 4 velikostech S, M, L a XL a 4 barvách.

 

Bikel Urban

Městské kolo Urban pohání elektromotor Polini EP-3. Motor má 5 asistenčních režimů a s 500W baterkou nabízí na jedno nabití dojezd 60 až 220km. Bikel Urban je k mání ve 2 modelech s rozdílnou výbavou.

série Urban

 

Bikel Weekender

Silniční kolo Weekender pohání elektromotor Polini EP-3. Motor má 5 asistenčních režimů a s 500W baterkou nabízí na jedno nabití dojezd 60 až 220km. Bikel Weekender je k mání ve 3 modelech s rozdílnou výbavou.

série weekender

 

Bikel Extreme 27,5"

Horská kola Extreme pohání německý elektromotor Brose. Motor má 3 jízdní režimy Sport, Tour a Cruise a dojezd až 150 km na jedno nabití baterie . Extreme 27,5" je k mání ve 3 modelech s rozdílnou výbavou.

série Extreme 27,5"

 

Bikel Extreme 29"

Horská kola Extreme pohání německý elektromotor Brose. Motor má 3 jízdní režimy Sport, Tour a Cruise a dojezd až 150 km na jedno nabití baterie . Extreme 29 je k mání ve 3 modelech s rozdílnou výbavou.

série Extreme 29"