Letošní testování Ducati ukončeno

V sezoně 2018 pro vás vybereme další novinky a osvědčené modely. Sledujte novinky na našem webu, na přelomu března a dubna už bude jasné co pro vás vybereme za testovací mašiny.

Nachystali jsme pro vás v showroomu D MOTO v Popůvkách u Brna možnost si na vlastní kůži a zadek vyzkoušet motorky Ducati. Všechny testovací motorky jsou havarijně pojištěné. Při převzetí motorky nám složíte vratnou kauci. Pokud nám vrátíte motorku v pořádku, kauci vám vrátíme bezprostředně po skončení testovací jízdy. Vybrat si můžete ze dvou režimů testování- na pár hodin nebo vícedenní.

 

Vícedenní testování

platíte za ujeté kilometry sazbu 10,- Kč/km

dostanete motorku s plnou nádrží, s plnou ji vrátíte

délku a termín testování si domluvte individuálně

 

Testování na pár hodin

  je počítané sazbou 1000,- Kč/hod. Benzín je započtený v ceně testování

probíhá pouze během pracovních dnů, motorku musíte vrátit ten samý den, kdy ji půjčíte

 musíte počítat s provozní dobou našeho showroomu od 10 do 18 hodiny

 

Bez čeho neodjedete

ŘP- nutná skupina A bez omezení

občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti

zaplacené kauce 40 000,- Kč a podepsané smlouvy o zápůjčce

vlastního oblečení a helmy na motorku

 

Stavte se projet Supersport S

Nová série Supersport kombinuje touringové vlastnosti Mulstistrady se závodními výkony Panigale. Smíchejte obě motorky dohromady, přidejte sportovní podvozek od Öhlins, závodní převodovku Quick shift a zábava s ní může začít. Čeká na vás v průmyslové zóně v Popůvkách u Brna. Pro rezervaci testování volejte 603 708 809. 

karta motorky Superport S

 

Stavte se projet Monster 1200 S

Monster 1200 S pro letošní sezonu 2017 je kompletně nový, silnější motor dává 150 koní, úpravy se dotkly jak rámu tak podvozku. Monster S oproti standartní verzi 1200 přidává podvozek od Öhlins a závodní převodovku Quick shift. Jasná volba pro ty co klidné projížďky prostě nesnesou. Druhý nejsilnější naháč na trhu je zárukou svižného svezení. Vyzvednout si ho můžete v průmyslové zóně v Popůvkách u Brna. Pro rezervaci testování volejte 603 708 809.

karta motorky Monster 1200 S

 

Stavte se projet Multistradu 1200 Enduro

Multistrada 1200 Enduro rozvíjí koncept 4 motorek v 1. Podle zvoleného jízdního režimu řídící jednotka nastaví podvozek, brzdy a výkon motoru. Přepracovaná je přední část motorky, větší nádrž vás chání před bahnem a zajistí vám skutečnou autonomii při vašich cestách v neobydlených oblastech. Stačí už jen přehodit tovární gumy za terénní a dojede všude, kam si budete přát.

 

karta motorky Multistrada Enduro 

 

Testovací motorky na vás čekají v Popůvkách u Brna.

Pro rezervaci termínu vaší jízdy volejte 603 708 809.