Rezervace Ducati tour 2017 zahájena

Využijte příležitost otestovat motorky Ducati v běžném provozu. Kromě 5 vlastních testovacích motorek dorazí v rámci letošní Ducati Tour ještě početnější posila, takže testovat můžete celkem 13 motorek Ducati. 5 z nich  jsou novinky letošní sezony 2017. Testování bude probíhat 6.5. na prodejně D MOTO v Popůvkách, další příležitost potom máte 8. - 9.5. na Brněnském autodromu, kde budeme motorky půjčovat přímo z jednoho z boxů v depu. Jízdy startují v 10 hodin. Pomocí rezervačního systému níže si můžete objednat 1 jízdu na čas, který vám vyhovuje. Další jízdy můžete přiobjednat přímo u pořadatele na místě, v závislosti na vytíženosti testovacích motorek. Jízdy na autodromu rezervujte přímo na místě.

V sobotu 6. května budete jezdit po předem vyznačeném okruhu v běžném provozu. Okruh o délce cca 45 km povede po silnicích 2. a 3. třídy v okolí Popůvek u Brna. Trasa okruhu je pro jezdce závazná a její dodržení je podmínkou pro zapůjčení motorky. Testování bude probíhat mezi 10 a 17 hodinou, kdy odjíždí poslední testovací jízda. Na testování motorky máte maximálně hodinu, aby se stihla předat dalšímu zájemci. Starty testovacích jízd začnou vždy v celou další hodinu.

 

 Vstup do rezervačního systému

 

Čekáme až nás projedete:

Diavel

XDiavel S

Supersport S

959 Panigale

Monster 797, 821, 1200 S, 1200 R

Ducati Scrambler Icon, Desert Sled

Multistrada 950, 1200 S, 1200 Enduro

 

Bez čeho neodjedete

- věk 21 let +

- občanský průkaz

- řidičský průkaz sk. A bez omezení kW  

- vlastní přilba, bunda a kalhoty s chrániči nebo kombinéza, rukavice

- poplatek za jízdu: 1.000,- Kč (každá další jízda 800,-)

- složené kauce v hotovosti 20.000,- Kč na Scramblery, Monster 797 a 821 

- složené kauce v hotovosti 40.000,- Kč na všechny ostatní motorky

 

Smluvní podmínky testování

Zájemce o testování podepíše smlouvu o zápůjčce a prohlášení jezdce. Složí v hotovosti vratnou kauci a poplatek za jízdu dle zvolené motorky. Všechny Ducati jsou havarijně pojištěné se spoluúčastí 10%. Kauce vám bude obratem po jízdě vrácena. V případě poškození motorky z ní bude hrazena spoluúčast na pojistné události. Pokud dojde k poškození předváděcí motorky, pořadatel akce si vyhrazuje právo na zrušení dalších jízd na tomto modelu bez náhrady. V tomto případě budou vráceny jezdcům zálohy za neuskutečněné jízdy.

 

Poplatek pokrývá zapůjčení motorky včetně benzínu a občerstvení během dne.

Těšíme se na Vás v sobotu 6.5. v D MOTO.

Akce proběhne za každého počasí.