Motosalon v Praze již tento víkend

Spojení začátek března = Motosalon, to je jasné každému motorkáři. Letos výstava proběhne na výstavišti v Praze Letňanech. Pro širokou veřejnost se brány výstaviště otevírají už ve čtvrtek 2.3. v poledne. Letos jako každý ročník tam najdete prezentaci všech zavedených značek, bohatý doprovodný program a volbu motorky roku. Kdo se volby aktivně zapojí, může vyhrát jednu z příjemných až velmi atraktivních cen. Výstaviště bude otevřeno pro veřejnost:

Čtvrtek 12:00- 19:30

Pátek a Sobota 9:30- 19:30

Neděle 9:30- 17:00

 

Plánek výstaviště

 

 

 

 

Nenechte si ujít Ducati, v pavilonu 5 stánek 502

Všechny novinky 2017 budou na svých místech, stavte se seznámit osobně. Je čas sednout a zkusit, ne jen na ně dívat a číst o nich.

 

Nenechte si ujít Aprilia, Piaggio a Vespa v pavilonu 2, stánek 217

Vespa pro modelový rok 2017 přináší novou paletu barev, Aprilia a Piaggio také nezůstávají pozadu. Ukáží vám vše, co pro vás na letošní sezonu nachystali pro svižný pohyb městem i světem.

 

Nenechte si ujít ultra odolné Promojeans v pavilonu 5, stánek 521

Máte rádi pohodu a volné oblečení i při jízdě na motorce? Pak musíte zkusit Promojeans, které kombinují džínovinu nebo látku běžného konfekčního střihu s materiálem Twaron, který najdete v neprůstřelných vestách. Tyhle kalhoty jen tak neprošoupete!

 

Na motosalonu se nudit rozhodně nebudete

Program je sáhodlouhý, prostudujte si ho na webu pořadatele a vyberte si, co si nesmíte nechat ujít. Užijte si letošní výstavu a na viděnou v Praze Letňanech.

doprovodný program