Aprilia autogramiáda s jezdci Moto GP

Kdo by se nechtěl naživo potkat s jezdci Moto GP týmu Aprilia? Nikoho takového neznáme! A pro vás ostatní chystáme veřejnou autogramiádu s Aleixem Espargarò a Scottem Reddingem, abyste mohli získat jejich podpisy kamkoli si budete přát a vyfotit se s nimi. Autogramiáda proběhne ve čtvrtek 2.8.2018 od 18:00 hod na našem showroomu DMOTO v Popůvkách u Brna.

 

Nahlédněte do týmu Aprilia Racing!

To že budete mít podepsané všechno, co jste si přáli, zdaleka není všechno! Po autogramiádě vylosujeme ze všech přítomných 10 VIP pasů, které vám umožní jedinečný pohled zblízka do závodního života Aprilia Racing Team Gresini. Pokud budete mezi 10 šťastnými výherci, po ukončení autogramiády vás přepravíme na okruh, prohlédnete si závodní box Aprilia, potkáte se s celým týmem a pokecáte piloty, k tomu si užijete třeba italský aperitiv v Aprilia hospitality. Jediná podmínka na účast na slosování je vaše fyzická přítomnost na autogramiádě.

 

Otestujte Aprilii a dostaňte se do zázemí jejich racing týmu!

Jestli chcete zvýšit svoje šance a vyhrat exkurzi do zázemí Aprilia týmu a tím pádem zažít APRILIA RACING EXPERIENCE ve čtvrtek 2.8 večer, zajezděte si mezi 23.7. a 1.8. 2018 na naší testovací Aprilii Tuono V4 RR. Máme dalších 5 míst, které slosujeme a z nich vybereme výherce. Nečekejte na nic a rezervujte si svou testovací jízdu!

podrobnosti o testování

 

 

Kupte některou Aprilii a máte komplet VIP PASS na Moto GP!

Přemýšlíte už delší dobu o Aprilii, máte ji vybranou a nemůžete se ještě rozhoupat?  Pokud se rozhodnete rychle a do 1.8. 2018 ji objednáte, dostanete k ní exkluzivní VIP Paddock Pass pro celý závodní víkend Moto GP v Brně od 3. - 5. 8. 2018. Tento šikovný pass vám umožní přístup do paddocku Moto GP po dobu celého závodního víkendu včetně pohoštění v Aprilia hospitality. Akce platí na mašiny Aprilia Shiver, Dorsoduro, Tuono V4 RR, Tuono V4 Factory, RSV4 RR a RSV4 RF.

vybrat Aprilii