Ducati Multistrada 1260

439.000 Kč

Cena uvedena včetně 21% DPH

Správná motorka má svou duši. Multistrada má hned 4

Ducati Multistrada 1260 je stroj, který kombinuje vlastnosti 4 motorek v 1. Volbou jízdního režimu Sport, Touring, Urban a Enduro dojde v řídící jednotce a v dalších systémech k úpravě parametrů výkonu, ABS a trakce. Variabilita nastavení motorky vám otevírá nové možnosti. Nic vám nestojí v cestě. Multistrada 1260 je nepřekonatelná na asfaltu, komfortní na dlouhé cesty, zábavná v lehkém terénu a snadno ovladatelná ve městě. Všestrannost a flexibilita jsou hlavní vlastnosti, pro které byl tento stroj vyvíjený.

 

Dálnice si dává k snídani, serpentiny k obědu a polní cesty k večeři

 

158 koní čeká, až otočíte zápěstím

Dvouválec Ducati Testastretta DVT 1260 je motor plnící emisní normu EURO 4. Motor používá systém proměnného časování vstřikování paliva. Na jeden válec připadají 4 ventily s desmodromickým ovládáním, to vám umožňuje využívat masivní výkon a točivý moment při nízkých provozních otáčkách. Motor je chlazený kapalinou. Řazení je 6i stupňové. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

 

Brzděte nadoraz, odpružení si poradí

Přední odpružení používá plně nastavitelnou upside-down vidlici 48 mm. Vzadu je plně stavitelná Sachs pružící jednotka a hliníková jednoramenná kyvná vidlice. Vepředu i vzadu máte zdvih 170 mm. Multistradu 1260 krotí brzdy Brembo se systémem ABS s funkcí brždění v náklonu. Vepředu máte k dispozici 2x 320 mm kotouče, 4 pístkové radiální třmeny. Vzadu 265 mm kotouč brzdí 2 pístkový třmen.

 

Klidně na to šlápněte, Multistrada je váš guardiano

Poctivou dávku výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu,  signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky.Máte k dispozici 158 hp v jízdním režimu Sport a Touring. Snížený výkon 100 hp v městském režimu Urban a v terénu v režimu Enduro.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia

Pomůžou vám také další jízdní asistenty-  Ducati safety pack, který se skládá z ABS Bosch s funkcí brždění v náklonu a  Ducati Traction Control, což je regulace možného prokluzu zadního kola. Další asistent je Ducati Wheelie Control - kontrola proti zvedání předního kola při rozjezdu. Pozornost je také věnována komfortu, oceníte tempomat a Hands-free zapalování. 

 

Vybavte si Multistradu podle svého gusta

Enduro pack - v případě, že asfaltová cesta se chýlí ke konci, Ducati Performance příslušenství od výrobce Touratech, chrání váš motocykl i na nerovném terénu. Boční a spodní kryty chrání motor před náhodným pádem, zatímco mřížky pro olejový a vodní chladič chrání před nečistotami. LED světla Vám zlepší viditelnost. Paket nově obsahuje také chránič brzdových kotoučů a kryt řetězu pro zvýšení bezpečnosti na bahnitých a nerovných cestách.

Sport pack - nabízí silné emoce díky homologovaným výfukům Termignoni Titanium, dále pak frézované hliníkové kryty nádobek brzdové a spojkové kapaliny, kryty nádrže a černým krytem čerpadla.

Touring pack - umožňuje jezdci a spolujezdci, aby se na každé cestě cítili bezstarostně. Boční kufry s kapacitou 58 litrů. Vyhřívané rukojeti, centrální stojan pro snadnou údržbu řetězu.

Urban pack - Skládá se z horního kufru o objemu 48 lt, tankbagu a nabíječky, takže můžete mít svůj smartphone po ruce i když je dobíjen.

 

Taky se vám zvedá la temperatura, když se na ní díváte?

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Nákupem motorky to neskončí, ale teprve začne. Díky divizi Ducati Acessories můžeš svou novou motorku vybavit mnoha příplatkovými prvky, od zrcátek přes kola, kryty, ochranné rámy, příplatková sedla nebo laděné koncovky výfuků. Ducati Apparel tě zase obleče od hlavy až k patě do kvalitního vybavení, patřičně barevně sladěného s touto motorkou. Zkrátka, rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

 

Oblečeme, vybavíme, vše co ladí k Multistradě

150-200hp
Typ:
kapalinou chlazený dvouválec do L, 4 ventil Desmodromic, Testastretta DVT s variabilním časováním všech ventilů
Zdvihový objem:
1 262 ccm
Vrtání x zdvih:
106 x 67.9 mm
Výkon motoru:
158 hp / 9500 rpm
Točivý moment:
129,5 Nm / 7500 rpm
Palivový systém:
elektronické vstřikování Bosch, oválná vstřikovací jednotka, systém Ride-by-Wire
Výfuky:
ocelový tlumič s katalyzátorem a 2 Lambda sondami, hliníkové koncové trubky
Emise:
Euro 4
Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1.37/15, 2.30/17, 3.27/20, 4.24/22, 5.23/24, 6.22/25
Primární převod:
poměr 1.84:1
Sekundární převod:
řetěz
Přední ozubené kolo:
15 zubů
Zadní ozubené kolo:
40 zubů
Spojka:
antihoppingová vícelamelová v olej. lázni, hydraulicky ovládaná, self-servo
Rám:
příhradový z ocelových trubek
Rozvor:
1529 mm
Sklon:
24°
Přední odpružení:
48 mm plně nastavitelná upside-down vidlice
Přední zdvih:
170 mm
Přední ráfek:
3paprskový z lehké slitiny 3.50 x 17
Přední pneu:
120/70 ZR 17
Zadní odpružení:
plně nastavitelná Sachs pružící jednotka, hliníková jednoramenná kyvná vidlice
Zadní zdvih:
170 mm
Zadní ráfek:
3paprskový z lehké slitiny 6.00 x 17
Zadní pneu:
190/55 ZR 17
Přední brzdy:
2x 320 mm kotouče, 4 pístkové radiální třmeny Brembo, ABS s funkcí brždění v náklonu
Zadní brzdy:
265 mm kotouč, 2 pístkový třmen, ABS s funkcí brždění v náklonu
Palivová nádrž:
20 L
Suchá hmotnost:
209 kg
Barva motorky:
červená Ducati
Přístroje:
jízdní režimy, Ducati bezpečnostní paket (ABS s funkcí brždění v náklonu + DTC), Ducati Wheelie kontrola, tempomat, bezklíčové ovládání Hands-Free, podsvícené přepínače na řídítkách, LCD displej
Záruka:
2 roky bez omezení km
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
nastavitelná 825 - 845 mm

439.000 Kč vč. DPH

Chci koupit