Ducati Diavel Diesel

635.000 Kč

Cena uvedena včetně 21% DPH

Retro futuristická krása v limitované sérii

 

Neohlížejte se zpět, cesta je vepředu

Ducati Diavel Diesel je výsledkem spolupráce mezi Andrea Rosso, kreativním ředitelem zavedené oděvní značky Diesel a Ducati design centrem. Inspirací pro jejich práci je imaginární post-apokalyptický a retro-futuristický svět. Ducati Diavel Diesel se vyrobí v limitované sérii, vyrobeno bude pouhých 666 motorek. Diavel Diesel poznáte podle karoserie z ručně kartáčované oceli s viditelnými sváry a nýty, každá motorka je díky ručnímu zpracování unikátní. Pravá kůže sedla je další exkluzivní vychytávka Dieselu a nese symbol pyramidy se třemi stejnými stranami určující tři D: Ducati, Diavel a Diesel. Svalnaté rysy motorky zepředu umocňují boční vstupy chladiče s logem Diesel. Boční chlazení přidává ramena a svalnatost motorce, kterou uzavírá masivní zadní kolo obuté do pneumatiky Pirelli Diablo Rosso II o rozměru 240/45 ZR17.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia

 

152 koní čeká až otočíte zápěstím

Srdcem Diavelu Diesel je Ducati Testastretta 11 ° Dual Spark (DS) – vyvinutý závodní divizí Ducati Corse. Ducati Testastretta 11 ° DS využívá obrovskou sílu motoru a činí ji hladší a lineární. Cílem bylo vytvořit motor a kombinovat brutální sílu s co nejvyšší použitelností pro jezdce. Díky tomu si užíváte sílu motoru již od velmi nízkých otáček, točivý moment má vrchol 123 Nm v 8.000 otáčkách a maximum výkonu 152 HP je k dispozici v 9.250 otáčkách. Motor plní emisní normu EURO 4.

 

I výfuk může být umělecké dílo

Řazení je 6i stupňové. Sekundární převod je na zadní nápravu přenášený řetězem. Výfuk je dalším uměleckým dílem této edice, díky povrchové úpravě z černého Zircotecu na výfukovém potrubí a černým tlumičům výfuku, které rovněž nesou pyramidové logo 3D.

 

Brzděte na doraz, podvozek si poradí

Diavel Diesel krotí červené brzdy Brembo se systémem ABS. Přední 4 pístové, červeně lakované třmeny svírají kotouče o průměru 320 mm jsou doplněny 265mm kotoučem na zadním kole, který je svíraný 2 pístovým třmenem. Odpružení je vepředu zajištěno plně stavitelnou vidlicí Marzocchi o zdvihu 50mm, zadní náprava je plně stavitelná s progresivní charakteristikou Sachs monoshock. Je použita hliníková jednostranná kyvná vidlice o zdvihu 120 mm.

 

Vy řídíte, elettronica vás hlídá

Poctivou dávku 152 koní výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu,  signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky. Máte k dispozici 152 hp v jízdním režimu Sport a Touring a v městském režimu Urban je výkon omezený na 100 hp. O bezpečnost se stará  DSP- Ducati safety pack, který kombinuje Bosch ABS s 8 stupňovým systémem Ducati Traction Control, který reguluje možný prokluz zadního kola.

 

Ostatní budou vedle Diavelu vypadat jako bicicletta

Diavel Diesel je unikátní tím, že detaily karoserie jsou z ručně kartáčované oceli s viditelnými sváry a nýty u nádrže, kapotáže předního světlometu a krytu sedadla spolujezdce. Červená barva je na LCD přístrojové desce a předních brzdový třmenech . Trubky výfukového systému mají černý keramický povrch Zircotec. Logo 3D, Ducati, Diavel, Diesel je na sedadle, na předním blatníku a na tlumiči výfuku v koncových krytech. Ke standardnímu vybavení série Diavel Diesel je také zpětná zrcátka vlastního designu. Jízdní parametry zobrazuje TFT displej. Potěší vás handsfree startování. Výška pohodlného vintage sedla od země je pouze 77 cm, což umožní hodiny radosti z jízdy široké skupině jezdců i nižšího vzrůstu. Osvětlení motorky zajišťují LED světla patřičného tvaru a výrazu, který dotváří celkový dojem Diavelu Diesel.

 

Už k vám jede direttamente z Bologna v Italia!

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Diesel tě obleče od hlavy až k patě, budeš patřičně barevně sladěný s touto motorkou. Zkrátka, rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

150-200hp
Typ:
Testastretta 11°DS, kapalinou chlazený dvouválec do L, 4 ventil Desmodromic
Zdvihový objem:
1198 ccm
Vrtání x zdvih:
106 x 67.9 mm
Výkon motoru:
152 hp / 9000 rpm
Točivý moment:
123 Nm / 8000 rpm
Palivový systém:
elektronické vstřikování Mitsubishi, oválná vstřikovací jednotka Mikuni, systém Ride-by-Wire
Výfuky:
odlehčený systém 2-1-2 s katalyzátorem a 2 lambda sondami, výfukové potrubí pokryté keramickým povrchem Zircotecem
Emise:
Euro 4
Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1.37/15, 2.30/17, 3.27/20, 4.24/22, 5.23/24, 6.22/25
Primární převod:
poměr 1.84:1
Sekundární převod:
řetěz
Přední ozubené kolo:
15 zubů
Zadní ozubené kolo:
43 zubů
Spojka:
antihoppingová vícelamelová v olej. lázni, hydraulicky ovládaná, self-servo
Rám:
příhradový z ocelových trubek
Rozvor:
1590 mm
Sklon:
28°
Přední odpružení:
Marzocchi 50mm plně nastavitelná vidlice, upside-down, povrchová úprava DLC
Přední zdvih:
120 mm
Přední ráfek:
14-ti paprskový 3.50 x 17
Přední pneu:
Pirelli Diablo Rosso II 120/70 ZR17
Zadní odpružení:
plně stavitelné s progresivní charakteristikou Sachs monoshock. Hliníková jednostranná kyvná vidlice
Zadní zdvih:
120 mm
Zadní ráfek:
14-ti paprskový 8.00 x 17
Zadní pneu:
Pirelli Diablo Rosso 240/45 ZR 17
Přední brzdy:
2x 320mm poloplovoucí kotouče, 4 pístkové radiální třmeny Brembo Monobloc, ABS
Zadní brzdy:
265mm kotouč, 2 pístkový třmen, ABS
Palivová nádrž:
17 l
Suchá hmotnost:
210 kg
Barva motorky:
Hnědá Diesel
Přístroje:
digitální multifukční LCD display na řídítkách: tachometr, otáčkoměr, hodiny, teplota chladící kapaliny. Kontrolky: neutrál, blinkry, dálková světla, aktivace DTC, nastavení ABS, rezerva paliva, nízký tlak oleje přístrojový panel s TFT barevným displayem na nádrži: zařazený rychlostní stupeň, teplota vzduchu, napětí baterie, 2xdenní počítadlo, najeté km na rezervu, průměrná a okamžitá spotřeba, čas jízdy, signalizace plánovaného servisu. Ovládání nastavení jízdních režimů, ABS, DTC a Ride by Wire
Záruka:
24 měsíců bez omezení najetých kilometrů.
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
770 mm

635.000 Kč včetně DPH

Chci koupit