Vespa Primavera 125 Yacht Club

115.900 Kč

Designová lahůdka

Speciální edice Vespa Yacht Club nabízí techniku poslední generace Privavery oblečené do jachtařského designu. Bílou karoserii s decentními  doplňky a sedadlem v odstínu námořnické modré ocení nejenom skalní fanoušci jachtingu, ale každý kdo má rád minimalistický design s dotaženými detaily. Jízda městem na ní bude pro vás skutečným potěšením.

 

Klidně na to šlápněte, Primavera bude váš guardiano

Nový motor díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil výkon oproti předchozí verzi. Nabídne vám temperamentní svezení a svižné starty z přeplněných křižovatek. Maximální rychlost přesahuje 90 km/h. Delší rozvor a větší kola s pětipaprskovým designem o průměru 12" zvyšují stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Standartně je Primavera 125 dodávána včetně ABS systému Tento skútr můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

 

Praktická a šarmantní, to je Primavera Yacht Club

Zvětšení prostoru mezi řídítky a sedlem přineslo ještě větší komfort pro jezdce a spolujezdce. Výška sedadla 78 cm od vozovky umožní pohodlnou jízdu i menším jezdcům. Vespa Primavera Yacht Club je vybavena LED světly. Přístrojová deska má analogový ukazatel rychlosti. Údaje jako jsou čas, počet ujetých kilometrů nebo stav paliva ze zobrazuje na modře podsvíceném digitálním displeji.

 

Když přijíždí na křižovatku, semaforo pouští zelenou

Primavera Yacht Club má zcela novou karoserii, která se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Samonosná karosérie přináší ještě více tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktický USB port pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu.

 

 

Taky se vám zvedá la temperatura, když se na ní díváte?

 

Typ:
jednoválec, 4T/3V
Zdvihový objem:
124.5 ccm
Vrtání x zdvih:
52/58.6 mm
Výkon motoru:
7,9 kW při 7.700 ot/min
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.000 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4
Převodovka:
automatická převodovka s variátorem
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední pneu:
110/70 12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické twin šoky s nastavitelným předpětím
Zadní zdvih:
120/70 12" bezdušová
Zadní pneu:
120/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová, průměr 200 mm
Zadní brzdy:
bubnová, průměr 140 mm
Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
130 kg
Barva motorky:
Bílá v kombinaci s tmavě modrými doplňky
Přístroje:
LED osvětlení, USB port
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
785 mm

115.900 Kč včetně DPH

Chci koupit