Piaggio MP3 350 LT Sport ABS/ASR

189 900,- Kč

Vy tedy víte co je to gusto!

Tento skútr kombinuje karoserii a techniku MP3 500 Sport s motorem z Beverly 350. Díky širšímu rozchodu kol přední nápravy 465 mm a homologaci v kategorii LE - L5e vám k řízení tohoto skútru postačí běžné oprávnění skupiny B. Moderní elektronické jízdní asistenty jsou u MP3 Sport 350 standardní výbavou- můžete se spolehnout na 3 kanálový brzdový systém ABS, který každé kolo snímá a brzdí zvlášť. Svižné starty bez prokuzu zadního kola hlídá systém ASR.

 

Posaďte se. Tohle je skútr pro pořádný chlapy, ne pro bambinos

 

30 koní čeká, až otočíte zápěstím

Kapalinou chlazený jednoválcový motor s elektronickým vstřikováním paliva  má maximální výkon 30 koní. Motor lineárně táhne od nízkých otáček. Jeho výkonové křivky jsou zárukou, že se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město ve dvou. Kola úspěšně tlumí nerovnosti vozovky, 3 kola přináší jistotu a stabilitu ve vyšších rychlostech a na mokrém asfaltu. Systém zamykání u předního zavěšení nápravy "Roll-lock", vám umožní zastavit na červené bez sundávání nohou ze skútru.

 

Výbava, která vás potěší

Sedlo, které je největší v kategorii, bylo navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí jezdci a spolucestujícím, kteří ocení pohodlné zadní opěradlo. Díky pneumatickým vzpěrám se jednoduše dostanete do velkorysého odkládacího prostoru s vnitřním osvětlením, vejdou se vám do něj 2 integrální helmy nebo 50 litrů jiných věcí. Další přihrádka nad přístrojovou deskou je vybavena zásuvkou USB pro dobíjení mobilu nebo navigace. Oceníte také ruční brzdu a elektronický zámek, díky němu můžete zaparkovat bez použití výsuvného stojanu. Vybrat si můžete ze 4 barev karoserie v kombinaci s černou barvou sedadla a vnitřních plastů.

Motor

Typ:
jednoválec 4T, 4V, kapalinou chlazený
Zdvihový objem:
330 ccm
Výkon motoru:
30,6 HP při 8500 ot/min
Točivý moment:
29 Nm při 6250 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4

Převody

Převodovka:
automatická s variátorem

Podvozek

Rám:
Trubkový rám z oceli
Rozvor:
1540 mm
Přední odpružení:
rovnoběžník s jednolůžkovým zavěšením kola
Přední pneu:
2x 110/70 13" bezdušové
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
140/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
2x Ø 258 mm kotouč, dvoukanálové ABS
Zadní brzdy:
Ø 240 mm kotouč, ABS

Ostatní

Palivová nádrž:
12 litrů
Suchá hmotnost:
256 kg
Barva motorky:
bílá, šedá, černá, zelená
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Poznámka:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port

189 900,- Kč včetně DPH

Chci koupit