Vespa Primavera 125 S

119 900 Kč

Amore na první pohled, co?

Primavera ve verzi 125 S je novinka sezony 2019 . Nová 12“ kola s pětipaprskovým designem jsou největší v historii Primavery. Poskytují stabilitu a bezpečí na jakémkoli povrchu. Jízda městem pro vás bude skutečným potěšením. Motor díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil maximální výkon na 10,8 koně. Dostatečné stádo na svižné starty z přeplněných křižovatek. Delší rozvor a celková délka skútru zvyšuje stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Skútr můžete řídit s řidičským oprávněním sk.B. Vybrat si můžete ze tří barev s matnou povrchovou úpravou: červenou, tmavě modrou a béžovou barvu karoserie.

 

Když přijíždí na křižovatku, semaforo pouští zelenou

Zvětšení prostoru mezi řídítky a sedlem přineslo ještě větší komfort pro jezdce a spolujezdce. Výška sedadla 78 cm od vozovky umožní pohodlnou jízdu i menším jezdcům. Vespa Primavera je vybavená vepředu i vzadu LED světly. Přístrojová deska má nově plnobarevný TFT displej, který zobrazuje veškeré jízdní údaje, po boku displeje jsou další provozní kontrolky.

 

Praktická a bezpečná, to je Primavera 125

Primavera má novou karoserii, která se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě víc tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Přední brzda je včetně ABS systému. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktický USB konektor pro dobíjení vašich mobilů. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu a jeho otevírání můžete ovládat na dálku.

Vyberte si barvu a znovu si ji pořádně prohlédněte

Typ:
jednoválec, 4T/3V
Zdvihový objem:
124.5 ccm
Vrtání x zdvih:
52/58.6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 7.700 ot/min
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.000 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4
Převodovka:
automatická s variátorem
Rozvor:
1340 mm
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední pneu:
110/70 12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
120/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová průměr 200 mm, ABS
Zadní brzdy:
bubnová průměr 140mm
Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
130 kg
Barva motorky:
červená, modrá, béžová
Přístroje:
TFT displej
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Poznámka:
ABS, LED světla

119 900 Kč včetně DPH

Chci koupit