Vespa Primavera 125 75th Anniversario

135 900 Kč
Parametry

Výroční série Vespa Primavera 75th oslavuje výročí od založení značky Vespa v roce 1946. Poznáte ji podle žluté metalízy nazvané Giallo 75th, která odkazuje na původní populární odstín barvy používané v padesátých letech minulého století. Výroční Vespa má na sobě po obou bocích grafiku 75 a štítek v přední části stroje. V základní výbavě má plnobarevný TFT displej s integrovaným systémem Vespa MIA.  Zadní nosič zavazadel v lesklém chromu je vybavený kulatou taškou vyrobenou z měkké nubukové kůže černé barvy.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli!

Jízda městem na této Vespě je skutečným potěšením. Motor díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil maximální výkon na 11 koní. Máte k dispozici dostatečné stádo na svižné starty z přeplněných křižovatek. Delší rozvor a celková délka skútru zvyšuje stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Tento skútr můžete řídit s řidičským oprávněním sk.B.

 

Když přijíždí na křižovatku, semaforo pouští zelenou

Zvětšení prostoru mezi řídítky a sedlem přineslo ještě větší komfort pro jezdce a spolujezdce. Výška sedadla 79 cm od vozovky umožní pohodlnou jízdu i menším jezdcům. Vespa Primavera je vybavená vepředu i vzadu LED světly. Přístrojová deska výroční Vespy má plnobarevný TFT displej, který zobrazuje veškeré jízdní údaje, po boku displeje jsou další provozní kontrolky. Pomocí Bluetooth můžete svůj smartphone připojit ke skútru s aplikací VESPA MIA. Na TFT displeji tak budete vidět veškerá upozornění o příchozích hovorech a zprávách, nebo si pouštět vaši oblíbenou muziku. Displej zobrazuje také navigaci po trase, kterou si nastavíte předem v aplikaci.

 

Praktický a bezpečný skútr tahle Vespa, garanzia!

Vespa Primavera má novou karoserii, která se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě víc tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Přední brzda je včetně ABS systému. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktický USB konektor pro dobíjení vašich mobilů. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu a jeho otevírání můžete ovládat na dálku.

Prohlédněte si ji ze všech stran

Motor a baterie

Typ:
jednoválec iGet, vzduchem chlazený
Zdvihový objem:
124,5 ccm
Vrtání x zdvih:
52 mm x 58,6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 7.700 ot/min
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.750 ot/min
Palivový systém:
Elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1340 mm
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Přední pneu:
110/70 12" bezdušová
Zadní pneu:
120/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová průměr 200 mm, ABS
Zadní brzdy:
bubnová průměr 140mm

Ostatní

Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
116 kg
Barva motorky:
Giallo 75th
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
Aplikace Vespa Mia, ABS na předním kole, LED světla, USB port, zadní rám, kožená brašna

135 900 Kč včetně DPH

Chci koupit