Vespa GTS 125 75th Anniversario

162 900 Kč
Parametry

Výroční série Vespa GTS 125 75th oslavuje výročí od založení značky Vespa v roce 1946. Poznáte ji podle žluté metalízy nazvané Giallo 75th, která odkazuje na původní populární odstín barvy používané v padesátých letech minulého století. Výroční Vespa GTS 125 má na sobě po obou bocích grafiku 75 a štítek v přední části stroje. V základní výbavě má plnobarevný TFT displej s integrovaným systémem Vespa MIA. Zadní nosič zavazadel v lesklém chromu je vybavený kulatou taškou vyrobenou z měkké nubukové kůže černé barvy. Tuto Vespu máme aktuálně skladem, takže nemusíte řešit její dostupnost. Vy koupíte, my oživíme a můžete začít jezdit!

 

Tento skútr vám un poco závidíme...

Moderní elektronické jízdní asistenty jsou ve standartním vybavení výroční Vespy GTS 125. Můžete se spolehnout na systém ABS. Při prudkém brzdění nebo na kluzkém asfaltu, senzory instalované na předním kole zabrání prokluzu a ztrátě kontroly nad skútrem. Hospodárný provoz skútru zajištuje nový motor IGet s elektronickým vstřikování paliva a systémem Start- stop. Průměrnou spotřebu paliva má 2,5 litru na 100 kilometrů a maximální výkon 14 koní. Tento skútr můžete řídit s řidičákem skupiny B.

 

Bohatá výbava výroční edice skútru vás potěší

Prostor pod sedadlem je objemnější a pojme 2 otevřené přilby a pár drobností. Nové sedlo je komfortnější díky nové výstelce a potahu. V úložném prostoru pod přístrojovou deskou je nově USB port pro dobíjení mobilu nebo navigace. Skútr je kompletně vybavený LED světly, přední světlomet je včetně režimu pro denní svícení. Jízdní parametry zobrazuje barevný 4,3“ displej TFT. Pomocí Bluetooth můžete svůj smartphone připojit ke skútru s aplikací VESPA MIA. Na TFT displeji tak budete vidět veškerá upozornění o příchozích hovorech a zprávách, nebo si pouštět vaši oblíbenou muziku. Displej zobrazuje také navigaci po trase, kterou si nastavíte předem v aplikaci.

Motor a baterie

Typ:
jednoválec iGet, vodou chlazený
Zdvihový objem:
124,7 ccm
Výkon motoru:
14 hp při 8.750 ot/min
Točivý moment:
12 Nm při 6.750 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1 380 mm
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední pneu:
120/70 12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
130/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová průměr 220 mm, ABS
Zadní brzdy:
kotoučová průměr 220 mm, ABS

Ostatní

Palivová nádrž:
7 litrů
Suchá hmotnost:
158 Kg
Barva motorky:
Giallo 75th
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
ABS, automatický systém "Start/Stop", Aplikace Vespa MIA, LED osvětlení, USB port

162 900 Kč včetně DPH

Chci koupit