Vespa GTS 300 75th Anniversario

175 900 Kč
Parametry

Výroční série Vespa GTS 300 75th oslavuje výročí od založení značky Vespa v roce 1946. Poznáte ji podle žluté metalízy nazvané Giallo 75th, která odkazuje na původní populární odstín barvy používané v padesátých letech minulého století. Výroční Vespa GTS 300 má na sobě po obou bocích grafiku 75 a štítek v přední části stroje. V základní výbavě má plnobarevný TFT displej s integrovaným systémem Vespa MIA. Zadní nosič zavazadel v lesklém chromu je vybavený kulatou taškou vyrobenou z měkké nubukové kůže černé barvy.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli!

Elektronické jízdní asistenty jsou v tomto skútru ve standardní výbavě. Můžete se spolehnout na protiskluzový systém ASR a dvoukanálový systém ABS. Při prudkém brzdění nebo na kluzkém asfaltu, senzory instalované na předním kole zabrání prokluzu a ztrátě kontroly nad skútrem. Jednoválcový motor iGet s elektronickým vstřikováním paliva dává díky maximálnímu výkonu 23,8 hp a maximálnímu točivému momentu 26 Nm mohutný zátah. Nejvýkonnější motor v historii Vespy je zárukou, že se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město. Výkonové parametry motoru se oproti předchozí generaci motoru zvýšily o 12% u výkonu a 18% u točivého momentu. Díky novému elektronickému vstřikování přitom klesla spotřeba motoru na 3,2 litru na 100 km.

 

Bohatá výbava výroční Vespy potěší...

Prostor pod sedadlem je objemnější a pojme 2 otevřené přilby a pár drobností. Nové sedlo je komfortnější díky nové výstelce a potahu. V úložném prostoru pod přístrojovou deskou je nově USB port pro dobíjení mobilu nebo navigace. Skútr je kompletně vybavený LED světly, přední světlomet je včetně režimu pro denní svícení. Jízdní parametry zobrazuje barevný 4,3“ displej TFT. Pomocí Bluetooth můžete svůj smartphone připojit ke skútru s aplikací VESPA MIA. Na TFT displeji tak budete vidět veškerá upozornění o příchozích hovorech a zprávách, nebo si pouštět vaši oblíbenou muziku. Displej zobrazuje také navigaci po trase, kterou si nastavíte předem v aplikaci.

Prohlédněte si ji ze všech stran

Motor a baterie

Typ:
jednoválec iGet, vodou chlazený
Zdvihový objem:
278 ccm
Výkon motoru:
23,8 hp při 8 250 ot/min
Točivý moment:
26 Nm při 5 250 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1 380 mm
Přední odpružení:
jednostranné závěsné rameno s hydraulickým tlumičem
Přední pneu:
120/70-12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
130/70-12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová průměr 220 mm, ABS
Zadní brzdy:
kotoučová průměr 220 mm, ABS

Ostatní

Palivová nádrž:
8,5 litru
Suchá hmotnost:
165 kilo
Barva motorky:
Giallo 75th
Přístroje:
barevný TFT displej 4,3“
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port, aplikace Vespa mia

175 900 Kč včetně DPH

Chci koupit