Vespa Primavera 125

109.900 Kč

 Amore na první pohled co?

50 let od uvedení na trh je Primavera zavedený bestseller z celé nabídky skútrů Vespa. Jízda městem pro vás bude skutečným potěšením díky síle motoru, který díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil maximální výkon na 11 koní. Užijete si díky němu svižné starty z přeplněných křižovatek.  Delší rozvor a celková délka skútru zvyšuje stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Nová 12tipalcová, pěti-paprsková kola nabízí stabilitu a bezpečnost na každém povrchu i díky systému ABS na předním kole. Skútr můžete řídit s řidičským oprávněním sk.B. Primavera 125 je dostupná v 5i barvách karoserie: bílé, červené, modré, černé a zelené.

Když přijíždí na křižovatku, semaforo pouští zelenou

Zvětšení prostoru mezi řídítky a sedlem přineslo ještě větší komfort pro jezdce a spolujezdce. Výška sedadla 78 cm od vozovky umožní pohodlnou jízdu i menším jezdcům. Vespa Primavera je vybavena LED světly. Přístrojová deska zaujme analogovým ukazatelem rychlosti. Údaje jako jsou čas, počet ujetých kilometrů nebo stav paliva ze zobrazuje na modře podsvíceném digitálním displeji.

 

Praktická a bezpečná, to je Primavera 125

Primavera má zcela novou karoserii, která se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě více tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktické USB připojení pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu. Novinkou ve výbavě je funkce bike finder a otevírání sedadla prostřednictvím dálkového ovladače.

Vyberte si z barev a příslušentví čím Primaveru doplníte

Vybavíme vás velmi elegante

Typ:
jednoválec, 4T/3V
Zdvihový objem:
124.5 ccm
Vrtání x zdvih:
52/58.6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 7.700 ot/min.
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.000 ot/min.
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4
Převodovka:
automatická převodovka s variátorem
Přední odpružení:
mono vzpěry
Přední pneu:
110/70 11" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické twin šoky s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
120/70 11" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová, 1x O 200 mm
Zadní brzdy:
bubnová, O 140 mm
Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
130 kg
Barva motorky:
Bílá, červená, modrá, černá, zelená
Přístroje:
LED osvětlení, USB port
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
785 mm

109.900 Kč vč. DPH

Chci koupit