Vespa GTS 300 Touring ABS/ASR Euro 5

167 900 Kč
Parametry

Tento skútr vám un poco závidíme

Vespa GTS Touring s motorem o objemu 300 ccm je rozhodně skútr určený pro jízdy na větší vzdálenosti. Speciální edice Touring vyrobila už tisíce zvlášť vybavených skútrů Vespa, které používají celé generace na cesty po celém světě. Tyto úpravy jsou navrženy tak, aby okořenily běžný model GTS: chromové nosiče zavazadel na přední i zadní straně významně zvýší možnost převézt vše potřebné, zaoblený a transparentní štít obtéká kolem předního světla s cílem zvýšit vaši ochranu. Technika a bezpečnost hraje v modelu GTS prim, nejmodernější elektronické jízdní asistenty jsou zde standardní výbavou- můžete se spolehnout na dvoukanálový systém ABS a kontrolu trakce ASR. Při prudkém brzdění nebo na kluzkém asfaltu, senzory instalované na předním kole zabrání prokluzu a ztrátě kontroly nad skútrem. Jednoválcový motor s elektronickým vstřikováním paliva dává díky maximálnímu výkonu 23,8 koní kW mohutný zátah. Díky jeho síle se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město.

 

Každý je jiný a potřebuje jiný skútr. Vy tento:

Bohatá výbava potěší každého

Podsedlový prostor je objemnější a pojme 2 otevřené přilby. Nové sedlo je komfortnější díky upravované výstelce a novému potahu. V úložném prostoru pod přístrojovou deskou je nově USB port pro dobíjení mobilu nebo navigace. Má nový, modře  podsvícený analogově-digitální tachometr, je vybavený LED světly pro denní svícení a přípravu na VMP (Vespa multimediální platforma APP).

Všechno příslušentví je u Touringu standart. Stačí ladit detaily

Motor

Typ:
jednoválec, 4T/4V
Zdvihový objem:
278 ccm
Výkon motoru:
23,8b hp při 8 250 ot/min
Točivý moment:
22 Nm při 5.000 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4

Převody

Převodovka:
automatická - variátor

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1.380 mm
Přední odpružení:
jednostranné závěsné rameno s hydraulickým tlumičem
Přední pneu:
120/70-12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické twin šoky s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
130/70-12" bezdušová
Přední brzdy:
O 220 mm kotoučová
Zadní brzdy:
O 220 mm kotoučová

Ostatní

Palivová nádrž:
8,5 litru
Suchá hmotnost:
158Kg
Barva motorky:
Marrone Creta Senese, Rosso Vignola
Záruka:
2 roky
Výška sedla:
790mm
Poznámka:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port, příprava na VMP (Vespa Multimedia Platform App), zadní sklápěcí nosič, plexi štít, boční stojan

167 900 Kč včetně DPH

Chci koupit