Vespa Primavera 125 Pic Nic

132 900 Kč
Parametry

Vespa Primavera představila svoji další speciální edici tohoto skútru s výbavou určenou pro milovníky pikniků. Vespa Pic Nic je k dispozici ve dvou barevných variantách: zelené Verde Pic Nic a šedé Grigio Pic Nic. Piknikovou variantu Primavery poznáte podle dvoubarevného sedla, kde je béžová sedací část kombinována s tmavě hnědým zadním pruhem a páskem zdobeným italskou vlajkou. Ráfky kol jsou lakované šedou barvou. Stejně jako u každé speciální edice Vespy má Pic nic svůj štítek na předním panelu.

 

 

Amore na první pohled, co?

Jízda městem pro vás bude skutečným potěšením s motorem i-Get, který díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil maximální výkon na 11 koní. Užijete si díky němu svižné starty z přeplněných křižovatek.  Delší rozvor a celková délka skútru zvyšuje stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Nová 12tipalcová, pěti-paprsková kola nabízí stabilitu a bezpečnost na každém povrchu i díky systému ABS na předním kole. Skútr můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

Praktická a bezpečná, to je Primavera 125 Pic nic

Karoserie Vespy Primavery se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě více tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktické USB připojení pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu. Novinkou ve výbavě je funkce bike finder a otevírání sedadla prostřednictvím dálkového ovladače. Vespa Primavera Pic Nic je vybavena LED světly. Tachometr má Vespa Primavera analogový a je doplněný LCD displejem.

 

Košík plný překvapení

Vespa Pic Nic má elegantní piknikový koš vyrobený ze dřeva propleteného ratanem. Pro převoz jídla je uvnitř koše odnímatelná chladicí taška. Součástí výbavy je také deka je vyrobená ze speciální žakárové látky se vzorem napodobujícím koš. Deka je z voděodolného materiálu a je doplněná hnědým koženým páskem, který slouží k připevnění na nosič nebo jako rukojeť pro snadné nošení. Piknikovou výbavu můžete přepravovat na pochromovaném předním a zadním nosiči zavazadel.

Prohlédněte si ji ze všech stran

Vybavíme vás velmi elegante

Motor

Typ:
jednoválec iGet, vzduchem chlazený
Zdvihový objem:
124 ccm
Vrtání x zdvih:
52 mm x 58,6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 8 000 ot/min
Točivý moment:
10,4 Nm při 6 750 ot/min
Palivový systém:
Elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1340 mm
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Přední pneu:
110/70 12" bezdušová
Zadní odpružení:
s nastavitelným předpětím
Zadní ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Zadní pneu:
120/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová průměr 220 mm, ABS
Zadní brzdy:
bubnová, průměr 140 mm

Ostatní

Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
130 kg
Barva motorky:
šedá, zelená
Přístroje:
analogový tachometr s LCD displejem
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
ABS na předním kole, LED osvětlení, USB port

132 900 Kč včetně DPH

Chci koupit