DMOTO hledá přijímacího technika

Přidej se k nám, to se ti bude líbit! Rosteme, a proto hledáme další šikovný lidi do našeho DMOTO týmu. Zrovna teď potřebujeme přijímacího technika jako sůl! Sezona startuje, všichni chtějí jezdit a potřebují opravit motorky. Hledáme přijímacího technika na plný úvazek. Nabízíme celoroční spolupráci, po zapracování na dobu neurčitou.

 

Než si plácneme, měl bys o nás něco vědět...

Na formality si u nás ve firmě nepotrpíme, takže si tykáme, jo? Prodáváme a servisujeme italské mašiny a skútry v Brně už 18 let. DMOTO je rodinná firma velikostí i fungováním. Daří se nám a průběžně rosteme. Ještě během letošního jara se přestěhujeme do nového showroomu v A1 parku Lelekovicích. Dělají pro nás jen samí v pohodě kořeni. Ryba dycky smrdí od hlavy, ale u nás se nemáš čeho obávat-  Capo di tutti capi Radek je fajnovej šéf, garanzia!

 
Jsme v pohodě sajtna a dokážem se navzájem podržet!

 

Co dělá přijímací servisní technik v DMOTO

Převážná většina tvé práce je komunikování se zákazníky servisu. Budeš mít na starosti příjem a předání servisních zakázek a jejich evidenci a plánování. Občas objednáš náhradní díly nebo připravíš motorku nebo skútr zákazníkovi k převzetí, nebo mu ji přivezeš dodávkou do garáže.

 

Koho hledáme a co bys měl zvládat?

Nečekáme diplomy ani vzdělání v oboru, to raději nehraný zájem o motorky. Hledáme pečlivého člověka, na kterého se můžeme spolehnout. Víc než 80% tvé práce bude komunikace se zákazníky.  Tím pádem jsi extrovert a ukecáš bez problémů i mrtvýho. Ne všichni zákazníci bývají spokojení a v klidu, takže tě nevykolejí žádnej morous.  Tvoje jednání zůstane vždycky nad věcí a korektní. Máš organizační talent a nehroutíš se ze souběhu zakázek. Ovládáš Pcčko a nemáš problém s administrativou. Máš řidičák skupiny A a Bčko. Nedělá ti problém naložit a rozvézt motorky dodávkou zákazníkům do garáže. It will be fine, if you can speak english. Not necessary, but fine.  

 

Co nabízíme našemu přijímacímu technikovi?

 

- práci na plný úvazek


- celoroční spolupráci


- fajnovej kolektiv


- férové ohodnocení


- ranec firemních benefitů

 

 

Tak na co ještě čekáš?

Pokud jsi dočetl až sem amico a chceš se přidat do DMOTO, pošli nám svůj životopis a do průvodního mailu nám napiš, proč bychom si měli vybrat právě tebe. Do předmětu emailu napiš přijímací technik, ať se nám to dobře hledá. A piš jak člověk jo, nezapomeň, že si tykáme. Pište na dmoto@dmoto.cz a my se vám ozveme.