Dobrý vkus!
 Čím posloužíme signore?

 

Prodej

Záruka +

Servis

Testování

Financování

Doprava

 

Prodej

 

Nezáleží, jestli chcete vozit svou amoroso na drink, nebo lechtat červené otáčky na autostrada. Od teď budete patřit do rodiny.

Občas trochu hlasité, ale vaší. Dovážené přímo z Itálie až k vám do garáže. Svoji amore si můžete vybírat z Ducati, Aprilia nebo Moto Guzzi. V nabídce máme samozřejmě i skútry Aprilia, Piaggio a Vespa pro vaše ranní kličkování městskou zácpou.

K mání jsou s veškerým příslušentsvím a vybavením. Žádná nemilá sorpresa. Volejte Vaškovi Vrbasovi na telefon 725 557 889 nebo pište na mail prodej@dmoto.cz

 

 

Prodloužená záruka

 

Nabízíme pro nové i ojeté motorky a skútry prodlouženou záruku. Záruka je vázaná k VIN motorky nebo skútru a platí nejen v zemi registrace, ale i na krátkodobých výletech po Evropě.

Podrobnosti o prodloužené záruce najdete v odkazu níže. Díky této garanzia budete decisamente in pace.

Podrobnosti záruky

Servis

 

Jsme autorizovaný servis italských značek - Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa. Servisujeme v záruce i po ní. Od údržby po generálku, včetně pneuservisu.

Postaráme se o vaši mašinu, stejně jak o vlastní rodinu. Na to se můžete spolehnout. Volejte našemu přijímacímu technikovi Davidovi Kulkovi na telefon 603 877 089 nebo pište na mail servis@dmoto.cz

Detaily o servisu

Testování

 

Máte vybranou mašinu nebo se ještě rozhodujete? Nekupujte zajíce v pytli a raději ji pořádně otestujte na vlastní kůži.

Testovacích motorek i skútrů máme každý rok víc a víc. Během hlavní sezony je můžete projet na pár hodin nebo s nimi klidně odjeďte na prodloužený víkend. Stačí si vybrat, zaplatit kauci a vyrazit.

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia! Termín svého testování si rezervujte u Radka Pulkrábka na telefonu 603 708 809 nebo pište na mail dmoto@dmoto.cz

Detaily o testování

Financování

 

Kapalinou chlazený čtyřválec, 215 koní. Barva - úchvatná. A cena... Mio dio! To už bych letos nemohl do Toskánska… Proto vám nabízíme také splátkový prodej u našich partnerských finančních institucí Ducati Financial Services, Leasing České spořitelny nebo ČSOB Leasing.

Najdeme pro vaši mašinu optimální financování. Na splátky bude ve vaší garáži stejně rychle, jako byste vysázeli eura na stůl.Nebo snad chcete strávit další sezónu čekáním?

Pokud potřebujete zajistit financování motorky nebo skútru, volejte Radkovi Pulkrábkovi na číslo 603 708 809 nebo mu pište na mail dmoto@dmoto.cz

 

 

Doprava mimo sezonu

 

Dopravu nabízíme pouze mimo sezonu: od 1.listopadu do 28. února.

Nechte si svou italskou motorku nebo skútr dovézt až před garáž. Když bude potřebovat servis, zase si pro ni dojedeme. Do 20 km od naší firmy jezdíme za 1000 Kč, mimo tento rádius účtujeme dopravné 20 Kč/km včetně DPH.

O nic se nestarejte. Kromě toho, kam na motorce vyrazíte příště. Dopravu objednávejte na telefonu 603 877 089 nebo na mailu servis@dmoto.cz