Dobrý vkus!
 Čím posloužíme,
egregio signore?

 

Prodej

Záruka +

Servis

Testování

Financování

Doprava

 

Prodej

 

Nezáleží, jestli chcete vozit svou amoroso na drink, nebo lechtat červené otáčky na autostrada. Od teď budete patřit do rodiny.

Občas trochu hlasité, ale vaší. Dovážené přímo z Itálie až k vám do garáže. Svoji amore si můžete vybírat z Ducati, Aprilia nebo Moto Guzzi. V nabídce máme samozřejmě i skútry Piaggio a Vespa pro vaše ranní kličkování městskou zácpou.

K mání jsou s veškerým příslušentsvím a vybavením. Žádná nemilá sorpresa.

Chci do rodiny

Prodloužená záruka

 

Ducati nabízí pro nové i ojeté motorky prodlouženou záruku EVER RED a EVER RED Plus. Záruka je vázaná k VIN motorky a platí nejen v zemi registrace, ale i na krátkodobých výletech po Evropě.

Veškeré detaily, limity a ostatní parametry prodloužené záruky EVER RED najdete v odkazu níže. Díky této garanzia budete decisamente in pace!

Podrobnosti záruky

Servis

 

Mamma mia! Řetěz potřebuje vyměnit. Odřenou nádrž necháme na památku, nebo si zameteme stopy? A olej, olej byl?

Jsme autorizovaný servis italských značek - Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa. Servisujeme v záruce i po ní. Od údržby po generálku, včetně pneuservisu.

Postaráme se o vaši machinnu jako o vlastní. Na to se můžete spolehnout.

Detaily o servisu

Testování

 

Máte vybranou mašinu nebo se ještě rozhodujete? Nekupujte zajíce v pytli a raději ji pořádně otestujte na vlastní kůži.

Testovacích motorek i skútrů máme každý rok víc a víc. Během hlavní sezony je můžete projet na pár hodin nebo s nimi klidně odjeďte na prodloužený víkend. Stačí si vybrat, zaplatit kauci a vyrazit.

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia!

Detaily o testování

Financování

 

Kapalinou chlazený dvouválec, 158 koní. Barva - úchvatná. A cena... Mio dio! To už bych letos nemohl do Toskánska… Proto vám nabízíme také splátkový prodej u našich partnerských finančních institucí Ducati Financial Services, ČSOB Leasing, MONETA AUTO, ESSOX.

Ale mohl. Najdeme pro vaši vysněnou motorku financování. Na splátky bude ve vaší garáži stejně rychle, jako byste vysázeli eura na stůl.

Nebo snad chcete strávit další sezónu čekáním?

Chci motorku na splátky

 

Doprava

 

Když assistenza, tak kompletní: Zavoláte, přijedeme, odvezeme, opravíme, dovezeme.

Nechte si svou novou italskou motorku dovézt až před garáž. Když bude potřebovat servis, zase si pro ni dojedeme. Po Brně jezdíme za 950 Kč, mimo Brno máme sazbu 15 Kč/km včetně DPH.

O nic se nestarejte. Kromě toho, kam na motorce vyrazíte příště.

Chci využít dopravu