Dobrý vkus!
Čím posloužíme,
egregio signore?

Prodej

Servis

Financování

Poradenství

Doprava

Prodej

Nezáleží, jestli chcete vozit svou amoroso na drink, nebo lechtat červené otáčky na autostrada. Od teď budete patřit do rodiny.

Občas trochu hlasité, ale vaší. Dovážené přímo z Itálie až k vám do garáže. Od prémiových dvousetkoňových bestií Ducati po legendární retro skútry Vespa pro ranní kličkování špičkou.

A s veškerým vybavením, samozřejmě. Žádná nemilá sorpresa.

Chci do rodiny

Servis

Mamma mia! Řetěz potřebuje vyměnit. Odřenou nádrž necháme na památku, nebo si zameteme stopy? A olej, olej byl?

Jsme autorizovaný servis italských značek - Aprilia, Ducati, Moto Guzzi, Piaggio a Vespa. Servisujeme v záruce i po ní. Od údržby po generálku, včetně pneuservisu.

Postaráme se o ni jako o vlastní. Na to se můžete spolehnout.

Detaily o servisu

Financování

Kapalinou chlazený dvouválec, rovných 150 koní. Barva - úchvatná. A cena... Mio dio! To už bych letos nemohl do Toskánska… Proto vám nabízíme také splátkový prodej u našich partnerských finančních institucí Ducati Financial Services, ČSOB Leasing, MONETA Leasing, ESSOX.

Ale mohl. Najdeme pro vaši vysněnou motorku financování. Na splátky bude ve vaší garáži stejně rychle, jako byste vysázeli eura na stůl.

Nebo chcete strávit další sezónu čekáním?

Chci motorku na splátky

Poradenství

Takže serpentiny, kubatura jako z MotoGP, a poprvé na motorce? Nene, tahle není pro tebe, amico. Chystáte se svého miláčka vytáhnout na okruh nebo s ním projet půlku světa?

Poradíme vám s výběrem, servisem, doplňky i údržbou. Chceme, aby vás jízda bavila tak, jako baví nás. My po 14 letech s italskými mašinami dobře víme, co dokáže nesoulad mezi asfaltem a helmou.

Není to věda - prostě si přijďte pokecat o motorkách.

Chci si přijít pokecat

Doprava

Když assistenza, tak kompletní: Zavoláte, přijedeme, odvezeme, naleštíme, dovezeme.

Nechte si svou novou italskou motorku dovézt až před garáž. Když bude potřebovat servis, zase si pro ni dojedeme. Na vaše přání vám ji - vypulírovanou jako před první jízdou, přistavíme ke dveřím.

O nic se nestarejte. Kromě toho, kam vyrazíte příště.

Chci využít dopravu