Ducati XDiavel Dark

19 790 Eur včetně DPH

Cena uvedena včetně 21% DPH

Cenu v Kč určujeme podle kurzu ČNB v den fakturace motorky

Konfigurátor Parametry

Mi scuzi signore, ale sakra dobrý vkus!

 

Ostatní budou vedle XDiavelu vypadat jako bicicletta

Ducati vstupuje do světa cruiserů svým vlastním způsobem. Představuje skutečný křižník, který se může pochlubit osobitým designem, dotaženým technickým řešením a brutálním výkonem. XDiavel je dlouhý, nízký, svalnatý, plný moderních tvarů a špičkových komponentů.  Kombinací těchto vlastností se poskládalo charisma, kterým přitahuje všechny kolem sebe. Tam kde je sourozenec Xdiavel S lesklý a zdobený, je Xdiavel matný a temný, jako celá jeho osobnost. Pro sezonu 2020 je XDiavel dostupný v matné šedé barvě karoserie a hnědým sedlem.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia!

XDiavel nabízí šedesát možných ergonomických konfigurací pro jezdce. Díky kombinaci čtyř pozic stupaček, pěti různých pozic sedadla a tří možností nastavení řídítek si můžete být jistí, že vám padne jako oblek šitý na míru.

 

152 koní čeká až otočíte zápěstím

Dvouválec Ducati Testastretta DVT 1262 je zcela nový motor plnící emisní normu EURO 4. Motor používá systém proměnného časování vstřikování Desmodromic. Zvýšení objemu motoru ve srovnání se starším motorem Testastretta 1200, spolu s použitím Desmodromic vám umožňuje využívat neuvěřitelný výkon a točivý moment při nízkých provozních otáčkách. V neposlední řadě stojí za zmínku obzvláště povedený design veškerých detailů.

 

První Ducati s řemenem

Řazení je 6i stupňové. XDiavel je první Ducati s řemenovým pohonem. Konstruktéři ho zvolili pro jeho spolehlivý a bezpečný přenos brutálního výkonu na zadní kolo. Díky řemenu si vychutnáte tichý provoz, čistotu a méně údržby.

 

Přibrzdíte na pětníku, podvozek si poradí

Xdiavel je vybavený brzdami Brembo se systémem Bosch 9.1ME ABS s funkcí brždění v náklonu, který rozděluje brzdnou sílu individuálně pro přední a zadní kolo. Nastavitelné odpružení je k dispozici vpředu i vzadu což zaručuje mimořádnou ovladatelnost a pozoruhodné natočení řidítek. Zadní náprava používá stavitelnou pružinu a také tlumič spolupracuje s progresivní kinematikou.

 

Dokonalá elektronická armonia mezi vámi a XDiavelem

Poctivou dávku výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu,  signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky. Máte k dispozici 152 hp v jízdním režimu Sport a Touring a v městském režimu Urban je výkon omezený na 100 hp.

 

Vy řídíte, elettronica vás hlídá

Pomůžou vám také další jízdní asistenty-  Ducati Traction Control reguluje možný prokluz zadního kola. Systém nabízí 8 různých úrovní tolerance prokluzu, včetně možnosti jejich individuálního naprogramování. Ducati Power Launch se postará o váš bleskový start.Jízdní parametry zobrazuje TFT displej. Potěší vás bezklíčové zapalování, hands free a bluetooth pro spárování motorky s vaším smartphonem. Pravá ruka každého jezdce ocení tempomat.

 

Každý je jiný a potřebuje jinou motorku. Vy tuhle!

Osvětlení motorky zajišťují kompletně LED světla. Dominantní přední světlomet má funkci DRL pro denní svícení, které zaručuje dokonalou viditelnost během dne. Díky němu XDiavel okamžitě poznáte jak ve slunečním světle tak v noci.

 

Už k vám jede direttamente z Bologna v Italia!

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Nákupem motorky to neskončí, ale teprve začne. Díky divizi Ducati Acessories můžeš svou novou motorku vybavit mnoha příplatkovými prvky, od zrcátek přes kola, kryty, ochranné rámy, příplatková sedla nebo laděné koncovky výfuků. Ducati Apparel tě zase obleče od hlavy až k patě do kvalitního vybavení, patřičně barevně sladěného s touto motorkou. Zkrátka, rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

Vybavíme vás velmi elegante

150-200hp

Motor

Typ:
kapalinou chlazený dvouválec do L, 4 ventil Desmodromic, Testastretta DVT s variabilním časováním všech ventilů, dvě svíčky na válec
Zdvihový objem:
1262 ccm
Vrtání x zdvih:
106 x 71,5 mm
Výkon motoru:
152 hp / 9500 rpm
Točivý moment:
126 Nm @ 5000rpm
Palivový systém:
elektronické vstřikování Mitsubishi, oválná vstřikovací jednotka DEQ56, systém Ride-by-Wire
Výfuky:
z nerezové oceli s katalyzátorem a 2 lambda sondami, dva oválné tlumiče
Emise:
Euro 4

Převody

Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1.37/15, 2.30/17, 3.27/20, 4.24/22, 5.23/24, 6.22/25
Primární převod:
poměr 1.84:1
Sekundární převod:
řemen
Přední ozubené kolo:
28 zubů
Zadní ozubené kolo:
80 zubů
Spojka:
antihoppingová vícelamelová v olej. lázni, hydraulicky ovládaná, self-servo

Podvozek

Rám:
příhradový z ocelových trubek
Rozvor:
1615 mm
Sklon:
30°
Přední odpružení:
50mm plně nastavitelná vidlice, upside-down, povrchová úprava DLC
Přední zdvih:
120 mm
Přední ráfek:
hliníkové 3.50 x 17
Přední pneu:
120/70 ZR 17
Zadní zdvih:
110 mm
Zadní ráfek:
hliníkové 8.00 x 17
Zadní pneu:
240/45 ZR 17
Přední brzdy:
2x 320mm poloplovoucí kotouče, 4 pístkové radiální třmeny Brembo M4-32 Monobloc, Bosch ABS
Zadní brzdy:
265mm kotouč, 2 pístkový třmen, Bosch ABS

Ostatní

Palivová nádrž:
18 L
Suchá hmotnost:
220 kg
Barva motorky:
černá Dark Stealth, rám šedá
Přístroje:
přepínání jízdních režimů, Bosch ABS s funkcí brždění v náklonu, DTC (osmistupňová kontrola trakce), DPL (Ducati Power Launch), Ride by Wire, bezklíčkové zapalování Hands Free, LED osvětlení
Záruka:
2 roky
Poznámka:
olejový servis: 15.000 km / 12 měsíců. Desmoservis: 30.000 km

19 790 Eur včetně DPH

Cenu v Kč určujeme podle kurzu ČNB v den fakturace motorky

Chci koupit