Ducati Multistrada 1200 Enduro

519.000 Kč

Cena uvedena včetně 21% DPH

Kde silnice končí, Multistrada Enduro začíná

 

Správná motorka má svou duši. Multistrada má hned 4

Multistrada 1200 Enduro je další model který rozvíjí koncept 4 motorek v 1. Volbou jízdního režimu Sport, Touring, Urban a Enduro dojde v řídící jednotce a v dalších systémech k úpravě parametrů výkonu, pérování, ABS a trakce. Elegantní a sportovní design nové Multistrady 1200 Enduro splňuje parametry kategorie "All Terrain Enduro". Přední část motorky je navržena tak, aby objem nové nádrže dosáhnul 30 litrů paliva. Rozšířený objem paliva je přesně to, co potřebujete v odlehlých oblastech, kde je obtížné natankovat.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli, garanzia

"zobák" Endura byl prodloužen, aby lépe chránil jezdce od bláta, spolu s nově navrženým předním blatníkem. Oba kryty na straně nádrže jsou vyrobeny v eloxovaného hliníku. Střední a zadní část stroje byla navržena s cílem usnadnit jízdu ve stoje. Pozice jezdce zajišťuje co největší kontrolu při off-road jízdě, ale zároveň dopřává komfort pro dálkové silniční ježdění.

 

Pouště si dává k snídani,

polní cesty k obědu a serpentiny k večeři

 

152 koní čeká, až otočíte zápěstím

Dvouválec Ducati Testastretta je zcela nový motor plnící emisní normu EURO 4. Motor používá systém proměnného časování vstřikování paliva od Bosch. Proměnlivé časování ventilů v kombinaci s elektronicky řízeným vstřikováním paliva dodává masivní maximální výkon 152 koní. Točivý moment má maximální hodnotu 128 Nm a převážná jeho část je dostupná už při provozních otáčkách kolem 3000 rpm. Řazení je 6i stupňové. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu. Výfukový systém používá 2 lambda sondy, katalyzátor a ocelový tlumič.

 

Jezděte nadoraz, odpružení si poradí

Podvozek Multistrady Enduro byl kompletně přepracovaný, aby zajistil větší prostupnost terénem. Přední odpružení používá plně nastavitelnou upside-down vidlici Sachs 48 mm a inovovaný semi-aktivní systém elektronického nastavení odpružení DSS – Ducati Skyhook Suspension. Vzadu je plně stavitelná Sachs pružící jednotka, opět DSS a hliníková oboustranná vidlice. Vepředu i vzadu máte zdvih 200 mm, dostatečný pro průjezd těžkým terénem a na skoky s motorkou.

 

Zastavíte na pětníku

Multistradu Enduro krotí brzdy Brembo Monobloc a systém ABS s funkcí brždění v náklonu. Ve předu máte k dispozici 2x 320 mm kotouče, 4 pístkové radiální třmeny. Vzadu 265 mm kotouč brzdí 2 pístkový třmen.

 

Klidně na to šlápněte, Enduro je váš guardiano

Poctivou dávku výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu,  signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky.

 

Klidné projížďky prostě nesnese

Máte k dispozici maximální výkon 152 hp v jízdním režimu Sport a Touring. Snížený výkon 100 hp v městském režimu Urban a v terénu v režimu Enduro. Volič jízdního režimu ovládá také nastavení tuhosti odpružení motorky, systému ABS a řízení motorky.

 

Vy řídíte, elettronica vás hlídá

Pomůžou vám také další jízdní asistenty-  Ducati Traction Control, dále DTC je regulace možného prokluzu zadního kola. Ducati Wheelie Control - kontrola proti zvedání předního kola při rozjezdu, ABS v Multistradě 1200 Enduro je vybaveno Vehicle Hold Control systémem, který při aktivaci drží kola po zastavení zabržděna. Při rozjezdu do kopce, nebo když jste plně naloženi, se budete starat pouze o regulaci spojky a plynové rukojeti, zatímco "VHC" bude postupně snižovat tlak na zadní brzdu.

 

Neumí vařit, jinak zvládne všechno

Díky multimediálnímu systému můžete připojit svůj smartphone přes Bluetooth k Enduru a přijímat hovory pomocí tlačítek na řídítkách. Můžete si stáhnout aplikaci Multistrada Link a díky ní možnost nahrávat svoje výkony nebo třeba trasu výletu, sdílet vše s vaší rodinou nebo přáteli.  Pozornost je také věnována komfortu, oceníte tempomat a Hands-free zapalování. Jízdní parametry zobrazuje barevný 5 '' TFT displej. Jeho konfigurace je variabilní a přizpůsobuje se automaticky v závislosti na světelných podmínkách a podle zvoleného jízdního režimu. V každém z nich ukazuje jezdci nejužitečnější data.

 

Ostatní macchine budou vedle této vypadat jako bicicletta

Full LED přední světlomety využívají také technologii Ducati Cornering Lights (DCL). Během průjezdu zatáčkou, se rozsvítí další LED světlo umístěné uvnitř světlometu, které pod úhlem svítí ve směru silnice, což zajišťuje lepší viditelnost do oblouku. Při pohledu na motorku z profilu, budete mít dojem, že Multistrada 1200 Enduro je zvíře připravené ke skoku.

 

Každý je jiný a potřebuje jinou motorku. Vy tuhle!

Enduro pack - v případě, že asfaltová cesta končí, Ducati Performance příslušenství od výrobce Touratech, chrání váš motocykl i v terénu. Boční a spodní kryty chrání motor před pádem, zatímco mřížky pro olejový a vodní chladič chrání před nečistotami. Paket nově obsahuje také chránič brzdových kotoučů a kryt řetězu který oceníte na bahnitých cestách a v těžkém terénu.

Touring pack - díky němu odvezete vše potřebné i na delší výpravu. Boční hliníkové kufry s kapacitou 83 litrů, vyrobené ve spolupráci s Touratech, vyhřívané rukojeti, taška na řídítka je zásadní pro udržení všech Vašich osobních věcí v suchu a po ruce.

Sport pack - nabízí silné emoce díky homologovaným výfukům Termignoni Titanium, dále pak frézované hliníkové kryty nádobek brzdové a spojkové kapaliny, kryty nádrže a černý kryt čerpadla.

Urban pack - užitečnost a praktičnost, to jsou slova, která charakterizují Urban pack. Skládá se z hliníkového horního kufru o objemu 35 lt, vyrobeného ve spolupráci s Touratech, tankbagu a nabíječky, takže můžete mít svůj smartphone po ruce i když je dobíjen.

 

Tuhle mašinu vám un poco závidíme

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Nákupem motorky to neskončí, ale teprve začne. Díky divizi Ducati Acessories můžeš svou novou motorku vybavit mnoha příplatkovými prvky, od zrcátek přes kola, kryty, ochranné rámy, příplatková sedla nebo laděné koncovky výfuků. Ducati Apparel tě zase obleče od hlavy až k patě do kvalitního vybavení, patřičně barevně sladěného s touto motorkou. Zkrátka, rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

 

Oblečeme, vybavíme. Vše co ladí k enduru

150-200hp
Typ:
kapalinou chlazený dvouválec do L, 4 ventil Desmodromic, Testastretta DVT s variabilním časováním všech ventilů, dvě svíčky na válec
Zdvihový objem:
1198,4 ccm
Vrtání x zdvih:
106 x 67.9 mm
Výkon motoru:
152 hp / 9500 rpm
Točivý moment:
128 Nm / 7500 rpm
Palivový systém:
elektronické vstřikování Bosch, oválná vstřikovací jednotka, systém Ride-by-Wire
Výfuky:
ocelový tlumič s katalyzátorem a 2 Lambda sondami, ocelová koncovka
Emise:
Euro 4
Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1.37/15, 2.30/17, 3.27/20, 4.24/22, 5.23/24, 6.22/25
Primární převod:
poměr 1.84:1
Sekundární převod:
řetěz
Přední ozubené kolo:
15 zubů
Zadní ozubené kolo:
43 zubů
Spojka:
antihoppingová vícelamelová v olej. lázni, hydraulicky ovládaná, self-servo
Rám:
příhradový z ocelových trubek
Rozvor:
1556 mm
Sklon:
25°
Přední odpružení:
plně nastavitelná upside-down vidlice Sachs 48 mm, inovovaný semi-aktivní systém elektronického nastavení odpružení DSS – Ducati Skyhook Suspension
Přední zdvih:
200 mm
Přední ráfek:
bezdušový drátěný z lehké slitiny 3.50 x 19
Přední pneu:
120/70 ZR 19
Zadní zdvih:
200 mm
Zadní ráfek:
bezdušový drátěný z lehké slitiny 4.50 x 17
Zadní pneu:
170/60 ZR 17
Přední brzdy:
2x 320 mm kotouče, 4 pístkové radiální třmeny Brembo Monobloc, ABS s funkcí brždění v náklonu
Zadní brzdy:
265 mm kotouč, 2 pístkový třmen, ABS s funkcí brždění v náklonu
Palivová nádrž:
30 L
Suchá hmotnost:
225 kg
Barva motorky:
červená (černý / černá), bílá (černý / černá), titanová (černý/černá)
Přístroje:
plně barevný 5“ TFT displej s bluetooth pro Ducati Multimedia Systém (DMS)
Záruka:
2 roky bez omezení km
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
870 mm (850 nebo 890 mm s příplatkovými sedly)
Poznámka:
Olejový servis: 15.000 km / 12 měsíců, Desmoservis: 30.000 km. Volitelné příplatkové pakety: Touring, Sport, Urban a Enduro, jízdní režimy. Ducati bezpečnostní paket (ABS s funkcí brždění v náklonu + DTC), Ducati Wheelie kontrola, tempomat, plně LED diodové osvětlení s funkcí přisvícení do zatáčky, elektronický podvozek, bezklíčové ovládání Hands-Free, podsvícené přepínače na řídítkách, Ducati Multimedia Systém (DMS), plně barevný TFT displej s bluetooth pro Ducati Multimedia Systém (DMS), asistent rozjezdu do kopce VHC (Vehicle Control Hold)

519.000 Kč včetně DPH

Chci koupit