Ducati Hypermotard 939 SP

399.000 Kč

Cena uvedena včetně 21% DPH

 Amore na první pohled, je tak?

 

Promění každou silnici v circuito da corsa

Hypermotard 939 SP – Hyper Adrenalin - zvýšené zdvihy, kovaná kola Marchesini, plně nastavitelné odpružení od Öhlins, suchá váha pouze 178kg. Okruhové obutí Pirelli Supercorsa SP. Jízdní režimy, ABS a Ducati Traction Control jsou samozřejmostí, takže se můžete soustředit pouze na to, jak si to naplno užít. Nové barvy Ducati Corse pouze podtrhují fakt, že Hypermotard SP je nekompromisní sportovní stroj vyplavující návaly adrenalinu a radosti.

 

Klidné projížďky prostě nesnese

 

110 koní čeká až otočíte zápěstím

Srdcem Hypermotardu 939 SP je nový, kapalinou chlazený dvouválec Testastretta o objemu 937 ccm. Tento motor byl vyvíjen tak, aby bylo dosaženo dokonalé rovnováhy mezi jeho využitelností a výkonem. Válce motoru svírají úhel 11°, což se osvědčilo u modelové řady Multistrada. Motor dodává maximální výkon 110 hp při 9 000 otáčkách, maximální točivý moment 95 Nm je k dispozici o něco dříve, při 7 500 otáčkách.

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli

Sekundární vzduchový systém je podobný tomu, který je používán na 1299 Panigale. Řízený proud čistého vzduchu se vstřikuje do výfukového potrubí, což umožňuje úplnou oxidaci horkých výfukových plynů, účelnější dělení uhlovodíků a oxidu uhelnatého, což snižuje emise motoru. Motor plní emisní normu EURO 4. Vzduchový filtr a výfukový systém zlepšují točivý moment při nízkých a středních otáčkách motoru. Řazení je 6i stupňové. Sekundární převod je na zadní nápravu přenášený řetězem.

 

Přibrzdíte na pětníku

Hypermotard 939 SP krotí brzdy Brembo v kombinaci se systémem ABS Bosch 9MP, který může jezdec vypnout. Přední 4 pístové třmeny Brembo brzdí kotouče o průměru 320 mm, vzadu jsou doplněny 245mm kotoučem, který je svíraný 2 pístovým třmenem. Na okruhu vás spolehlivě udrží závodní pneumatiky Pirelli Diablo Supercorsa SP.

 

Klidně na to šlápněte, závodní odpružení vás udrží na okruhu

Odpružení je vepředu zajištěno vidlicí Öhlins průměru 48mm a zdvihu 185mm.  Zadní náprava je plně stavitelná díky pružící jednotce Öhlins s progresivní charakteristikou. Vzadu je použita hliníková jednostranná kyvná vidlice o zdvihu 175 mm.

 

Motore, který jednoduše zkrotíte

Poctivou dávku výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu, signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky.

 

Sport, touring nebo Urban? Ducati je váš guardiano za každých podmínek

Máte k dispozici 110 hp v jízdním režimu Sport a Touring a v městském režimu Riding je výkon omezený na 75 hp. Pomůžou vám také další jízdní asistenty- Ducati Traction Control- osmistupňová kontrola trakce omezuje možný prokluz zadního kola a již zmiňovaný systém ABS, který pracuje s brzdným systémem.

 

Tak tahle bude trhat asfalto z autostrada.  Garanzia!

Hypermotard SP poznáte nejenom podle barev Ducati Corse, ale také podle další výbavy, která snižuje suchou hmotnost motorky na těžko uvěřitelných 178 kg. Kovaná kola Marchesini, hliníková řídítka, karbonový přední blatník honí deka a kila dolů na výslednou váhu. V chráničích rukou jsou integrovány LED blinkry, LED technologie je použita i v ostatních světlech. Jízdní parametry zobrazuje LCD displej.

 

Každý je jiný a potřebuje jinou motorku. Vy tuhle

 

Už k vám jede direttamente z Bologna v Italia!

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Nákupem motorky to neskončí, ale teprve začne. Díky divizi Ducati Acessories můžeš svou novou motorku vybavit mnoha příplatkovými prvky, od zrcátek přes kola, kryty, ochranné rámy, příplatková sedla nebo laděné koncovky výfuků. Ducati Apparel tě zase obleče od hlavy až k patě do kvalitního vybavení, patřičně barevně sladěného s touto motorkou. Zkrátka, rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

 

Oblečeme, vybavíme. Vše co ladí k Hypermotardovi

100-150hp
Typ:
kapalinou chlazený dvouválec do L, 4 ventil Desmodromic, Testastretta 11*, hořčíkové kryty ventilů
Zdvihový objem:
937 ccm
Vrtání x zdvih:
94 x 67,5 mm
Výkon motoru:
110 hp / 9000 rpm
Točivý moment:
95 Nm / 7500 rpm
Palivový systém:
elektronické vstřikování Magneti Marelli, systém Ride-by-Wire
Výfuky:
ocelový tlumič s katalyzátorem a dvěma Lambda sondami
Emise:
Euro 4
Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1.37/15, 2.30/17, 3.28/20, 4.26/22, 5.24/23, 6.23/24
Primární převod:
poměr 1.85:1
Sekundární převod:
řetěz
Přední ozubené kolo:
15 zubů
Zadní ozubené kolo:
43 zubů
Spojka:
antihoppingová vícelamelová v olej. lázni, mechanicky ovládaná
Rám:
příhradový z ocelových trubek
Rozvor:
1498 mm
Sklon:
25,5°
Přední odpružení:
Plně nastavitelná vidlice Öhlins 48mm, upside-down
Přední zdvih:
185 mm
Přední ráfek:
3-paprskový kovaný z lehké slitiny 3.50 x 17
Přední pneu:
120/70 ZR 17
Zadní zdvih:
175 mm
Zadní ráfek:
3-paprskový kovaný z lehké slitiny 5.50 x 17
Zadní pneu:
180/55 ZR 17
Přední brzdy:
2x 320mm poloplovoucí kotouče, 4 pístkové radiální třmeny Brembo, ABS systém Bosch 9MP
Zadní brzdy:
245mm kotouč, 2 pístkový třmen, ABS systém Bosch 9MP
Palivová nádrž:
16 L
Suchá hmotnost:
178 kg
Barva motorky:
Livrea speciale SP
Přístroje:
LCD display: rychloměr, otáčkoměr, měření kol, hodiny, teplota vzduchu, teplota motoru, napětí na baterii, denní počítadlo, počítadlo rezervy paliva, upozornění na servis, ABS on/off, ukazatel zařazené rychlosti, možnost připojení DDA, imobilizer, kontrolky: neutrál, směrová světla, dálková světla, nízký tlak oleje, rezerva paliva.
Záruka:
2 roky bez omezení km
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
890 mm
Poznámka:
olejový servis: 15.000km/12 měsíců Desmoservis: 30.000km, přepínání jízdních režimů, přepínání výkonu 113/75 HP, Ducati Safety Pack (ABS a DTC-osmistupňová kontrola trakce), Ride by Wire, přípraveno k montáži vyhřívaných rukojetí, navigace a alarmu

399.000 Kč včetně DPH

Chci koupit