Piaggio Medley 125 S

99 900 Kč
Parametry

Vybral jste machinna perfetta, pane...

Piaggio Medley nabízí nejsilnější motor v kategorii městských skútrů s objemem motoru 125 ccm. Výkonové maximum motoru dosahuje legislativní hranice 11kW, kdy ještě můžete skútr řídit jen s Bčkovým řidičákem. Nic na tom nezměnila ani emisní norma EURO 5, kterou motor splňuje od sezony 2021. Tužší rám společně s velkými koly o průměru 16"  a 14"  zajišťují výbornou stabilitu při vyšších rychlostech a vy si díky tomu užíváte absolutní kontrolu nad skútrem. O bezpečné brzdění se starají kotoučové brzdy s dvoukanálovým systémem ABS od Bosch. Lehce přepracovaný design skútru nabízí přední full LED světlomet s denním svícením, novou ergonomii sedla a stupačky pro spolujezdce. Skové Medley je v sezoně 2021 dostupné ve třech barevných variantách:  bílé, šedé a černé.

O 20% svižnější svezení díky novému motoru

Maximální výkon 11 kW, tj celých 15 koní v městském skútru nemá v současné chvíli nikdo jiný na trhu. To bývá maximálka motorů s objemem 150 ccm a větších. Z motoru ho vývojáři dostali především díky nové hlavě s většími ventily, jinými vačkami, lehčími ventilovými vahadly a upraveným spalovákem, potom díky novému pístu, vstřikovači i vstřikovacímu hrdlu, airboxu, výfuku… no prostě toho moc z původní verze motoru nezůstalo. Že se průměrná spotřeba zvedla z 2,1 na 2,4 l/100 km, mu klidně odpustíte. Funkce Start-stop se dá díky bohu vypnout, každopádně v Piaggiu systém vylepšili a reaguje na provozní změny rychleji než minulá verze.

 

Mi scuzi signore, ale sakra dobrý vkus!

Analogové budíky nahradil LCD displej, holt doba si ho žádá. Skové Medley 2021 nabízí v základním vybavení connectivitu na aplikaci Piaggio Mia, která vám umožňuje propojit skútr s vaším smartphonem a využívat funkce jako je bike finder a podobně. Pod velkým a pohodlným sedadlem s červeným prošitím je dostatečný prostor pro dvě otevřené přilby.  V jednom z předních odkládacích prostorů najdete USB port pro dobíjení telefonu nebo navigace. Skútr si můžete dovybavit ze široké nabídky příslušenství.

 

 

 

Prohlédněte si ho ze všech stran

Vybavíme vás velmi elegante

Motor a baterie

Typ:
jednoválec iGet, vodou chlazený
Zdvihový objem:
124,7 ccm
Vrtání x zdvih:
52 x 58,6 mm
Výkon motoru:
11 kW při 8 750 ot/min
Točivý moment:
12 Nm při 6 500 ot/min
Palivový systém:
elekronické vstřikování
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem
Spojka:
Automatická odstředivá suchá spojka

Podvozek

Rám:
Z ocelových trubek
Rozvor:
1 395 mm
Přední odpružení:
hydraulická teleskopická vidlice
Přední zdvih:
88 mm
Přední pneu:
100/80 16" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulická pružina s nastavitelným předpětím
Zadní zdvih:
76 mm
Zadní pneu:
120/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová, 1x 260mm, dvoukanálové ABS Bosch
Zadní brzdy:
kotoučová, 1x 240mm, dvoukanálové ABS Bosch

Ostatní

Palivová nádrž:
7 litrů
Suchá hmotnost:
136 kg
Barva motorky:
bílá, šedá, černá, červená, hnědá
Přístroje:
LCD displej
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
799 mm
Vybavení:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port, aplikace Piaggio mia

99 900 Kč včetně DPH

Chci koupit