Piaggio Medley 125 ABS EURO 5

94 900 Kč
Parametry

Hm, vy tedy víte co je to gusto!

Piaggio Medley nabízí nejsilnější motor v kategorii městských skútrů s objemem motoru 125 ccm. Výkonové maximum motoru dosahuje legislativní hranice 11kW, kdy ještě můžete skútr řídit jen s Bčkovým řidičákem. Nic na tom nezměnila ani emisní norma EURO 5, kterou motor splňuje od sezony 2021. Tužší rám společně s velkými koly o průměru 16"  a 14"  zajišťují výbornou stabilitu při vyšších rychlostech a vy si díky tomu užíváte absolutní kontrolu nad skútrem. O bezpečné brzdění se starají kotoučové brzdy s dvoukanálovým systémem ABS od Bosch. Lehce přepracovaný design skútru nabízí přední full LED světlomet s denním svícením, novou ergonomii sedla a stupačky pro spolujezdce. Skútry Medley jsou dostupné v základní a Skové variantě, které se liší barvami karoserie a vybavením. Základní Medley je k mání v bílé, modré a černé barvě karoserie.

O 20% svižnější svezení díky novému motoru

Maximální výkon 11 kW, tj celých 15 koní v městském skútru nemá v současné chvíli nikdo jiný na trhu. To bývá maximálka motorů s objemem 150 ccm a větších. Z motoru ho vývojáři dostali především díky nové hlavě s většími ventily, jinými vačkami, lehčími ventilovými vahadly a upraveným spalovákem, potom díky novému pístu, vstřikovači i vstřikovacímu hrdlu, airboxu, výfuku… no prostě toho moc z původní verze motoru nezůstalo. Že se průměrná spotřeba zvedla z 2,1 na 2,4 l/100 km, mu klidně odpustíte. Funkce Start-stop se dá díky bohu vypnout, každopádně v Piaggiu systém vylepšili a reaguje na provozní změny rychleji než minulá verze.

Mi scuzi signore, ale sakra dobrý vkus!

Analogové budíky nahradil LCD displej, holt doba si ho žádá. Jako volitelné příslušenství si můžete dokoupit connectivitu skútru na aplikaci Piaggio Mia, která vám umožňuje propojit skútr s vaším smartphonem a využívat funkce jako je bike finder atp. Pod velkým a pohodlným sedadlem s červeným prošitím je dostatečný prostor pro dvě otevřené přilby.  V jednom z předních odkládacích prostorů najdete USB port pro dobíjení telefonu nebo navigace. Skútr si můžete dovybavit ze široké nabídky značkového příslušenství.

Prohlédněte si ho ze všech stran

Vybavíme vás velmi elegante

Motor

Typ:
kapalinou chlazený jednoválec, 4T/4V
Zdvihový objem:
124,7 ccm
Výkon motoru:
11 kW při 8 750 ot/min
Točivý moment:
12 Nm při 6.500 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování paliva,
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem

Podvozek

Rozvor:
1 395 mm
Přední odpružení:
hydraulická teleskopická vidlice
Přední zdvih:
88 mm
Přední pneu:
100/80 16" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulická pružina s nastavitelným předpětím
Zadní zdvih:
76 mm
Zadní pneu:
120/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová, 1x 260mm, dvoukanálové ABS Bosch
Zadní brzdy:
kotoučová, 1x 240mm, dvoukanálové ABS Bosch

Ostatní

Palivová nádrž:
7 litrů
Suchá hmotnost:
136 kg
Barva motorky:
bílá, modrá, černá
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
799 mm
Poznámka:
ABS, LED osvětlení, USB port

94 900 Kč včetně DPH

Chci koupit