Ducati Multistrada 950

349.000 Kč

Cena uvedena včetně 21% DPH

 Dobrý vkus signore! Motorka roku 2017 může být vaše

Ducati Multistrada 950 je novou, menší sestrou Multistrady 1200. Každý, kdo v minulosti obdivoval větší model 1200, ale měl respekt z výkonu 160 koní a velikosti motorky by měl zpozornět. Multistrada 950 je o něco lehčí, snadno ovladatelná a cenově dostupnější. Máte se na co těšit, všechny ostatní jízdní vlastnosti a dovednosti své starší sestry má v sobě.

 

Správná motorka má svou duši. Multistrada má hned 4

Multistrada kombinuje vlastnosti 4 motorek v 1. Volbou jízdního režimu Sport, Touring, Urban a Enduro dojde v řídící jednotce a v systému Ducati safety pack k úpravě parametrů výkonu, ABS a trakce. Variabilita nastavení motorky vám otevírá nové možnosti. Nic vám nestojí v cestě. Multistrada 950 je nepřekonatelná na asfaltu, komfortní na dlouhé cesty, zábavná v lehkém terénu a snadno ovladatelná ve městě. Všestrannost a flexibilita jsou vlastnosti, pro které byl tento stroj vyvíjený.

 

Posaďte se, dálnice si dává k snídani, serpentiny k obědu a polní cesty k večeři

 

113 koní čeká až otočíte zápěstím

Dvouválec Ducati Testastretta 937 ccm je nový, kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva Bosch, plní emisní normu EURO 4. Nové jsou hlavy motoru, 4 jsou také ventily na jeden válec. Desmodromické ovládání ventilů vám umožňuje využívat dostatečný výkon a točivý moment při nízkých provozních otáčkách. Motor dává nejvyšší výkon 113 hp při 9000 rpm, nejvyšší výkon 96  Nm je k dispozici o něco dříve, při 7 750 rpm. Konstatní vývoj motoru Testastretta přinesl prodloužení servisních intervalů na každých 15 000 km a seřízení ventilů každých 30 000 km. Řazení je 6i stupňové. Sekundární převod hnací síly je řešen pomocí řetězu.

 

Brzděte nadoraz, podvozek si poradí

Přední odpružení používá plně nastavitelnou upside-down vidlici 48 mm. Vzadu je plně stavitelná Sachs pružící jednotka, která pracuje s oboustrannou hliníkovou kyvnou vidlicí. Vepředu i vzadu máte zdvih 170 mm, takže na hranu možnosti odpružení se jen tak nezhoupnete. Multistradu 950 krotí brzdy Brembo se systémem ABS Bosch 9,1. Vepředu máte k dispozici 2x 320 mm kotouče, 4 pístkové radiální třmeny. Vzadu 265 mm kotouč brzdí 2 pístkový třmen.

 

Neumí vařit, jinak zvládne všechno

Multistrada 950 má hliníkové ráfky 19" vepředu a 17" vzadu. Jsou do nich obuty Pneumatiky Pirelli SCORPION Trail II rozměru 120/70 R19 vpředu a 170/60 R17 vzadu. Tato pneumatika představuje funkční sloučení vlastností pro použití na dvou typech cest: off-road i na silnicích. Silnou stránkou je odolnost a vysoký kilometrový nájezd, prvotřídní je i chování pneumatiky na mokré vozovce.

 

Šlápněte na to, jste pod maximální protezione

Poctivou dávku výkonu a točivého momentu krotí hned několik jízdních asistentů. Systém Ride-by-Wire (RBW) je elektronické rozhraní mezi motorem, jezdcem a plynem. Reguluje ideální úroveň výkonu v závislosti na zvoleném jízdním režimu. Výkon dodávaný motoru již není regulován pouze lankem akcelerátoru, ale prochází řídící jednotkou, která na základě zvoleného jízdního režimu,  signálu od plynu a dalších sledovaných parametrů elektronicky reguluje otevření škrticí klapky.

Máte k dispozici snížený výkon 75 hp v městském režimu Urban a v terénu v režimu Enduro. Maximální výkon 113 hp si užíváte v jízdních režimech Sport a Touring.

 

Dokonalá elektronická armonia mezi vámi a motorkou

Ducati safety pack se skládá ze systému ABS Bosch 9,1 a Ducati Traction control. Zatímco ABS zasahuje proti prokluzu při brždění, DTS krotí prokluz při akceleraci. Oba dva systémy mají několik úrovní citlivosti a jezdec je může i kompletně vypnout.

 

Jízdní parametry zobrazuje černobílý 5 '' LCD displej. Jeho konfigurace je variabilní a přizpůsobuje se automaticky v závislosti na světelných podmínkách a podle zvoleného jízdního režimu. V každém z nich ukazuje jezdci nejužitečnější data.

 

Červená je klasika, nebo raději bílou signore?

 

Už k vám jede direttamente z Bologna v Italia!

Pokud jste dočetl až sem amico, je na čase říct si pravdu, jak to je. Ducati funguje jako mafie: jakmile jsi jednou uvnitř, není cesta ven. Nákupem motorky to neskončí, ale teprve začne. Díky divizi Ducati Acessories můžeš svou novou motorku vybavit mnoha příplatkovými prvky, od zrcátek přes kola, kryty, ochranné rámy, příplatková sedla nebo laděné koncovky výfuků. Ducati Apparel tě zase obleče od hlavy až k patě do kvalitního vybavení, patřičně barevně sladěného s touto motorkou. Zkrátka, takhle rodina se o tebe postará skvěle. Na to se můžeš spolehnout!

 

Každý je jiný a potřebuje jinou motorku

Nabídka paketů je široká a dají se mezi sebou libovolně kombinovat dle vašich potřeb, stejně tak jako doplnit pakety konkrétním typem příslušenství.

Touring pack - umožňuje jezdci a spolujezdci, aby se na každé cestě cítili bezstarostně. Boční kufry  a stabilní středový stojan.

Urban pack - užitečnost a praktičnost, to jsou slova, která charakterizují Urban pack. Skládá se z horního kufru o objemu 35 lt, tankbagu a nabíječky, takže můžete mít svůj smartphone po ruce i když je dobíjen.

Sport pack - nabízí silné emoce díky homologovaným výfukům Termignoni Titanium, dále pak frézované hliníkové kryty nádobek brzdové a spojkové kapaliny, kryty nádrže a čerpadla.

Enduro pack - v případě, že asfaltová cesta se chýlí ke konci, Ducati Performance příslušenství od výrobce Touratech, chrání váš motocykl i na nerovném terénu. Boční a spodní kryty chrání motor před náhodným pádem, zatímco mřížky pro olejový a vodní chladič chrání před nečistotami. LED světla Vám zlepší viditelnost. Paket nově obsahuje také chránič brzdových kotoučů a kryt řetězu pro zvýšení bezpečnosti na bahnitých a nerovných cestách.

 

Nestačí vám běžný packet? Pro vás máme kombinace

 

Enduro pack + Sport pack pro ty co se rádi baví

Zajedete rádi mimo silnice a na nich si užíváte sportovní jízdu. Kombinací těchto dvou paketů ochráníte Multistradu před poškozením v terénu a při jízdě na silnici si užijete zvuk laděného titatového výfuku Termignoni.

 

Touring + Urban pack pro stěhováky

Máte toho opravdu hodně a kromě ježdění čekáte od motorky že bude i stěhovat? Kombinací těchto dvou paketů využijete maximum možností, co vše se dá na Multistradu navěsit a díky tomu převézt.

 

Performance pack

Kombinuje prvky vybavení více packetů do našlapané konfigurace. Pro ty co se spokojí pouze s tím nejlepším, co je v nabídce.

 

 

 

Vybavíme, oblečeme, co ladí k Multistradě

100-150hp
Typ:
Testastretta, dvouválec do L, 4 Desmodromické ventily na válec, kapalinou chlazený
Zdvihový objem:
937 ccm
Vrtání x zdvih:
94 x 67,5 mm
Výkon motoru:
113 hp / 9000 rpm
Točivý moment:
96 Nm / 7750 rpm
Palivový systém:
elektronický systém vstřikování paliva Bosch, Ride-by-wire
Výfuky:
tlumič výfuku z ušlechtilé oceli s katalyzátorem a 2 lambda sondy
Emise:
Euro 4
Převodovka:
6ti stupňová
Poměr:
1,84: 1
Primární převod:
1 = 37/15 2 = 30/17 3 = 28/20 4 = 26/22 5 = 24/23 6 = 23/24
Sekundární převod:
řetěz
Přední ozubené kolo:
15 zubů
Zadní ozubené kolo:
43 zubů
Spojka:
mechanicky ovládaná
Rám:
Ducati Trellis
Přední odpružení:
KYB 48 mm plně nastavitelná USD vidlice
Přední zdvih:
170 mm
Přední ráfek:
Kolo z lehké slitiny 3"x 19"
Přední pneu:
Pirelli Scorpion Trail II 120/70 R19
Zadní odpružení:
Plně nastavitelná Sachs monoshock jednotka. Dálkové nastavení předpětí pružiny. Hliníková oboustranná kyvná vidlice
Zadní zdvih:
170 mm
Zadní ráfek:
Kolo z lehké slitiny 3"x 17"
Zadní pneu:
Pirelli Scorpion Trail II 170/60 R17
Přední brzdy:
2 x 320 mm polo-plovoucí disky, radiální 4-pístové Brembo monoblok třmeny, ABS jako součást standardní výbavy
Zadní brzdy:
265 mm kotouč, 2 plovoucími třmeny
Palivová nádrž:
20 l
Suchá hmotnost:
204 kg
Barva motorky:
Bílá nebo červená
Přístroje:
Jízdní režimy, Ducati Safety Pack (ABS + DTC), RBW, LCD Display Záruka
Záruka:
24 měsíců bez omezení najetých kilometrů. Intervaly servisu 15.000 km nebo 12 měsíců.
Výška sedla:
Pevná 840 mm (820 - 860 mm u sedadel příslušenství);

349.000 Kč včetně DPH

Chci koupit