MP3 530 Exclusive

319 900 Kč
Parametry

Bravo Signore! Lepší skútr jste prostě vybrat nemohl…

Na silnějším skútru s běžným Bčkovým řidičákem se legálně neprojedete. Díky homologaci 3 kolového podvozku si můžete užívat výkon 44 koní a neskutečně bohatou výbavu. Piaggio MP3 530 HPE je k mání ve čtyřech polomatných barevných provedeních – Blu Oxygen Matt, Grigio Titanio, Nero Meteora a Grigio Cloud Matt – v kombinaci s rafinovanými detaily v bronzové barvě na ráfcích kol, na krytu převodovky a na prošívání sedadel.  

 

Takto vybavený skútr jste ještě neviděli…

Právě sledujete první skútr na světě vybavený zadním radarem. Konkrétně se jedná od technologii Imaging Radar 4D.  Díky jeho čidlu umístěnému v zadní části skútru varují jezdce před ohrožením zezadu rozsvícením nouzové signalizace na přístrojovém panelu skútru. Systém BLIS upozorňuje řidiče na přítomnost vozidel v mrtvém úhlu zpětného zrcátka. Systém LCDAS je asistent při změně jízdního pruhu. Neustále monitoruje prostor za skútrem do vzdálenosti 30–35 metrů včetně vozidel přibližujících se ze stran. Pokud se k vám přibližují rychle a systém to vyhodnotí jako ohrožení, varuje vás opět nouzovou signalizací na přístrojovém panelu. Jízdní parametry zobrazuje plnobarevný 7“ TFT přístrojový panel, jednoduše největší v celém segmentu skútrů. Oceníte bezklíčové startování, konektivitu s navigací nebo zpátečku s couvací kamerou! Motor můžete využívat ve 3 jízdních režimech: ECO, COMFORT a SPORT. Skútr je kompletně osvícený novou generací LED světel, které vynikají svojí viditelností během dne a svítivostí za tmy.

 

44 koní čeká, až otočíte zápěstím

Další ze světových prvenství se týká výkonnosti motoru, který můžete řídit s Bčkovým řidičákem. Legislativní hranice skútrů, které můžete řídit s Bčkovým řidičákem je výkon 15 koní. U MP3 Exclusive 530 máte díky homologovanému podvozku k dispozici téměř 3x tolik. Jednoválec Master Hpe objemu 530 ccm s elektronickým vstřikováním paliva má novou řídící jednotku Magneti Marelli 11MP. Maximální výkon z něj vytáhnete 44 koní a kroutivý moment se zvýšil na 50 Nm. Těchto hodnot dosahuje motor v nižších otáčkách než jeho předchůdce. Projevuje se to celkově vyšší účinností a podstatným snížením vibrací a hluku od motoru, úsporou spotřeby PHM a zvýšením jízdního komfortu. Systém Ride by wire nabízí výběr ze tří jízdních režimů: ECO, COMFORT, SPORT. Kola úspěšně tlumí nerovnosti vozovky, 3 kola přináší jistotu a stabilitu ve vyšších rychlostech. Systém zamykání u předního zavěšení nápravy "Roll-lock", vám umožní zastavit na červené bez sundávání nohou ze skútru.

 

Tohle je skútr pro pořádný chlapy, ne pro bambinos

Sedlo, které je největší v kategorii, bylo navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí jezdci a spolucestujícím, kteří ocení pohodlné zadní opěradlo. Díky pneumatickým vzpěrám se jednoduše dostanete do velkorysého odkládacího prostoru s vnitřním osvětlením, vejdou se vám do něj 2 integrální helmy nebo 50 litrů jiných věcí. Další přihrádka nad přístrojovou deskou je vybavena zásuvkou USB pro dobíjení mobilu.Jako příslušenství můžete dokopit zadní top case ve dvou objemech: větší má 52 litrů a menší 37 litrů.

 

Každý je jiný a potřebuje jiný skútr. Vy tento!

Prohlédněte si ji ze všech stran

Omrkněte ještě detaily

Motor

Typ:
kapalinou chlazený jednoválec
Zdvihový objem:
530 ccm
Vrtání x zdvih:
97,5 mm x 71 mm
Výkon motoru:
44,2 HP při 7 250 ot/min
Točivý moment:
50 Nm při 5 250 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování Magneti Marelli 11MP
Emise:
EURO 5

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem a zpátečkou
Spojka:
automatická odstředivá suchá

Podvozek

Rám:
dvojitý kolébkový z vysokopevnostních ocelových trubek
Rozvor:
1.550 mm
Přední odpružení:
kloubový čtyřúhelník, Elektro-hydraulický systém aretace.
Přední zdvih:
85 mm
Přední ráfek:
z hliníkové slitiny 13″ x 3.00
Přední pneu:
2x 110/70 13" bezdušové
Zadní odpružení:
dva plynové tlumiče s plynulým nastavením předpětí
Zadní zdvih:
108 mm
Zadní ráfek:
z hliníkové slitiny 14″ x 4.50
Zadní pneu:
140/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
dvojitá kotoučová, průměr 258 mm, ABS
Zadní brzdy:
O 240 mm kotoučová

Ostatní

Palivová nádrž:
13,7 litrů
Suchá hmotnost:
280 kg
Barva motorky:
modrá, černá, světle šedá, tmavě šedá
Přístroje:
plnobarevný 7“ TFT displej
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
Zadní radar, systém BLIS, systém LCDAS, ABS, ASR, Ride by wire- jízdní režimy ECO, COMFORT, SPORT, LED osvětlení, USB port

319 900 Kč včetně DPH

Chci koupit