Piaggio MP3 500 Sport Advanced

275 900 Kč
Parametry

Bravo Signore! Vy víte co je to gusto!

 

Bezpečný a sportovní parťák na kličkování městem i cestování za něj

Na silnějším skútru se s běžným Bčkovým řidičákem se legálně neprojedete. Díky širšímu rozchodu kol přední nápravy 465 mm a homologaci v kategorii LE - L5e vám k řízení tohoto skútru postačí běžné oprávnění skupiny B. Moderní elektronické jízdní asistenty jsou u MP3 Sport standardní výbavou- můžete se spolehnout na 3 kanálový brzdový systém ABS, který každé kolo snímá a brzdí zvlášť. Raketové starty bez prokuzu zadního kola hlídá systém ASR. Systém ride by wire- elektronicky ovládaná škrtící klapka vám nabízí dva jízdní režimy.

 

Posaďte se, tohle je skútr pro pořádný chlapy, ne pro bambinos

44 koní čeká, až otočíte zápěstím

Kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva má díky výkonu 44 koní a kroutivému momentu 47,5 Nm svižné starty a mohutný zátah od nízkých otáček. Lanko akcelerátoru nahradil elektronický systém Ride by Wire, volíte díky němu ze 2 jízdních režimů- eco a plný výkon. Motor je zárukou, že se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město ve dvou. Kola úspěšně tlumí nerovnosti vozovky, 3 kola přináší jistotu a stabilitu jízdy ve vyšších rychlostech. Systém zamykání u předního zavěšení nápravy "Roll-lock", vám umožní zastavit na červené bez sundávání nohou ze skútru.

 

Výbava, která vás potěší

Sedlo, které je největší v kategorii, bylo navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí jezdci a spolucestujícím, kteří ocení pohodlné zadní opěradlo. Díky pneumatickým vzpěrám se jednoduše dostanete do velkorysého odkládacího prostoru s vnitřním osvětlením, vejdou se vám do něj 2 integrální helmy nebo 50 litrů jiných věcí. Další přihrádka nad přístrojovou deskou je vybavena zásuvkou USB pro dobíjení mobilu nebo navigace. Oceníte také ruční brzdu a elektronický zámek, díky němu můžete zaparkovat bez použití výsuvného stojanu. Vybrat si můžete ze 4 barev karoserie v kombinaci s černou barvou sedadla a vnitřních plastů.

Vyberte si z barev a příslušentví čím MP3 doplníte

Vybavíme vás velmi elegante

Motor a baterie

Typ:
kapalinou chlazený jednoválec
Zdvihový objem:
493 ccm
Výkon motoru:
44,2 HP při 7 750 ot/min
Točivý moment:
47,5 Nm při 5.500 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem

Podvozek

Rozvor:
1.540 mm
Přední odpružení:
rovnoběžník s jednolůžkovým zavěšením kola
Přední pneu:
2x 110/70 13" bezdušové
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
140/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
2x O 258 mm kotoučové
Zadní brzdy:
O 240 mm kotoučová

Ostatní

Palivová nádrž:
12 litrů
Suchá hmotnost:
275 kg
Barva motorky:
bílá, šedá, černá, olivově zelená
Záruka:
2 roky
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
ABS, ASR, Ride by wire. LED osvětlení, USB port

275 900 Kč včetně DPH

Chci koupit