Piaggio MP3 500ie LT Sport ABS/ASR

259.900 Kč

Bravo Signore! Vy víte co je to gusto!

 

Bezpečný a sportovní parťák na kličkování městem i cestování za něj

Na silnějším skútru se s běžným Bčkovým řidičákem se legálně neprojedete. Díky širšímu rozchodu kol přední nápravy 465 mm a homologaci v kategorii LE - L5e vám k řízení tohoto skútru postačí běžné oprávnění skupiny B. Moderní elektronické jízdní asistenty jsou u MP3 Business standardní výbavou- můžete se spolehnout na 3 kanálový brzdový systém ABS, který každé kolo snímá a brzdí zvlášť. Raketové starty bez prokuzu zadního kola hlídá systém ASR.

 

Posaďte se, tohle je skútr pro pořádný chlapy, ne pro bambinos

40 koní čeká, až otočíte zápěstím

Kapalinou chlazený motor s elektronickým vstřikováním paliva dává díky výkonu 40 koní a kroutivému momentu 46,5 Nm mohutný zátah od nízkých otáček. Lanko akcelerátoru nahradil systém Ride by Wire, volíte díky němu ze 2 jízdních režimů- eco a plný výkon. Motor je zárukou, že se skvěle pobavíte nejenom bleskovými starty z přeplněných křižovatek, ale také při cestách za město ve dvou.. Kola úspěšně tlumí nerovnosti vozovky, 3 kola přináší jistotu a stabilitu ve vyšších rychlostech. Systém zamykání u předního zavěšení nápravy "Roll-lock", vám umožní zastavit na červené bez sundávání nohou ze skútru.

 

Výbava, která vás potěší

Sedlo, které je největší v kategorii, bylo navrženo tak, aby poskytovalo maximální pohodlí jezdci a spolucestujícím, kteří ocení pohodlné zadní opěradlo. Díky pneumatickým vzpěrám se jednoduše dostanete do velkorysého odkládacího prostoru s vnitřním osvětlením, vejdou se vám do něj 2 integrální helmy nebo 50 litrů jiných věcí. Další přihrádka nad přístrojovou deskou je vybavena zásuvkou USB pro dobíjení mobilu nebo navigace. Oceníte také ruční brzdu a elektronický zámek, díky němu můžete zaparkovat bez použití výsuvného stojanu. Vybrat si můžete ze 4 barev karoserie v kombinaci s černou barvou sedadla a vnitřních plastů.

Vyberte si z barev a příslušentví čím MP3 doplníte

Vybavíme vás velmi elegante

Typ:
kapalinou chlazený jednoválec, 4T/4V
Zdvihový objem:
493 ccm
Výkon motoru:
29,5 kW při 7.250 ot/min
Točivý moment:
46,5 Nm při 5.250 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
Euro 4
Převodovka:
automatická převodovka s variátorem
Rozvor:
1.540 mm
Přední odpružení:
rovnoběžník s jednolůžkovým zavěšením kola
Přední pneu:
2x 110/70 13" bezdušové
Zadní odpružení:
hydraulické s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
140/70 14" bezdušová
Přední brzdy:
2x O 258 mm kotoučové
Zadní brzdy:
O 240 mm kotoučová
Palivová nádrž:
12 litrů
Suchá hmotnost:
262 kg
Barva motorky:
bílá, šedá, černá, olivově zelená
Záruka:
4 roky
Výška sedla:
790 mm
Poznámka:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port

259.900 Kč včetně DPH

Chci koupit