Vespa Elettrica 70 km/h

205 900 Kč
Parametry

Vespa Elettrica 70 km/h je upgradovaná novinka sezony 2019. Její akcelerace při rozjezdu je opravdu vzrušující a snadné řízení vám znásobí radost z jízdy. Díky lithium-iontovým akumulátorům a systému rekuperace kinetické energie během zpomalování ujedete až 100 km na jedno nabití baterie. Vespa Elettrica eliminuje na nulu škodlivé emise výfukových plynů. Vyspělý elektromotor má tichý provoz, jak v hospodárném režimu Eco, tak i v režimu Power, při kterém využíváte nejvyšší výkon elektromotoru. K mání je ve stříbrné barvě karoserie se 6i odstíny detailů, jako je lemování ráfků kol nebo vstupů vzduchu pro chlazení. Základní Vespa Elettricca dosahuje maximální rychlosti 46 km/h, rychlejší Elettrica však dosahuje maximálky až 70 km/h, díky v kombinovanému brzdnému systému (CBS).

 

Amore elettrica. Stačí vzít řídítka do ruky

Cestování se skútrem Vespa Elettrica je snadné. Do odkládací schránky pod sedlem se vejde jedna otevřená helma, zbytek místa zabírá nabíjecí kabel, pro dobíjení z elektrické zásuvky 220 V nebo veřejných rychlonabíječek. Akumulátory se kompletně dobijí během 4 hodin z běžné 220 V zásuvky a stejně jako elektromotor nevyžadují žádnou servisní údržbu.

 

Výbava, která opravdu potěší

Digitální panel přístrojů zobrazuje provozní parametry na 4,3“ barevném displeji TFT. Systém Vespa MIA, vyvinutý společností Piaggio Group, umožňuje kompletní konektivitu mezi skútrem a vašim telefonem. Komunikační rozhraní Bluetooth a speciální aplikace umožní na displeji zobrazovat funkce telefonu, který tak můžete bezpečně používat bez nutnosti pouštět řídítka. Vespa MIA vám umožní přijímat telefonní hovory, číst textové zprávy, aktivovat funkce hlasovými povely a ovládat přehrávání hudby. Díky aplikaci se také ukládají provozní údaje a poslední poloha zaparkovaného skútru.

Vyberte si barvu a příslušenství, čím Elettricu vybavíte

Vybavíme vás tutti elegante!

Motor

Typ:
elektrický s rekuperací
Výkon motoru:
5,4 hp
Točivý moment:
6 Nm při 5 500 ot/min
Čas dobíjení:
4 hodiny ze zásuvky 220 V

Podvozek

Rozvor:
1 350 mm
Přední odpružení:
mono vzpěra
Přední pneu:
110/70 12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické
Zadní pneu:
130/70 12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová, průměr 200 mm
Zadní brzdy:
kotoučová, průměr 140 mm

Ostatní

Suchá hmotnost:
130 kg
Barva motorky:
stříbrná se 6i odstíny doplňků
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm

205 900 Kč včetně DPH

Chci koupit