Piaggio 1 Active L3

113 900 Kč
Parametry

Svižný elektrický skútr Piaggio 1 Active

Piaggio uvádí svůj první elektrický skútr Piaggio 1. K dostání bude ve třech variantách, které se od sebe liší kapacitou baterie, dojezdem a maximální rychlostí. Tento skútr kombinuje pevný rám s velmi bohatou elektronickou výbavou. Snadno se ovládá, při manévrování s ním na parkovišti oceníte zpátečku. Baterka se dá jednoduše vytáhnout a dobít ji můžete kdekoli ze sítě 220V. Celkový nabíjecí cyklus baterie zabere 6 hodin.

 

Na výlety kolem komína nebo kolem karavanu bude boží!

Piaggio 1 se dodává  celkem 6 barevných variantách ve dvou barevných schématech. Jednobarevné jsou barvy Forever Grey, Forever White a Forever Black zatímco Sunshine Mix, Arctic Mix a Forest Mix míchají 2 barvy karoserie. Jednotlivé varianty elektrického skútru Piaggio 1 se od sebe liší kapacitou baterie, dojezdem a maximální rychlostí. Základní model Piaggio 1 má baterii s kapacitou 1,4 kWh a hmotností 10 kg, Varianty Piaggio 1+ a  Piaggio 1 Active používají baterii s vyšší kapacitou 2,3 kWh a hmotností 15 kg.

Piaggio 1: Rychlost 45 km/h, dojezd až 55 km v režimu ECO*, až 43 km v režimu SPORT (cyklus WMTC).

Piaggio 1+: rychlost 45 km/h, dojezd až 100 km v režimu ECO*, až 68 km v režimu SPORT (cyklus WMTC)

Piaggio 1 Active: Rychlost 60 km/h, dojezd až 85 km v režimu ECO*, až 66 km v režimu SPORT (cyklus WMTC)

 

Na něčem takovém jste ještě neseděli...

Rám skútru je připravený na nápor městského provozu. Svařený je z ocelových trubek, zpevněných lisovanými ocelovými prvky. Odpružení zajištuje jednostranná přední vidlice s vinutou pružinou a hydraulickým tlumičem, zatímco vzadu jsou dva hydraulické tlumiče. Brzdy vepředu i vzadu jsou kotoučové, mají průměr 175 mm a jsou ovládané hydraulicky. Verze 1 Active je vybavená kombinovaným brzdovým systémem CBS. I přes kompaktní rozměry skútru má trojúhelník sedlo-stupačky-řídítka přesně stejné proporce, jako u benzínových skútrů  Piaggio. Tahle osvědčená ergonomie se promítá do pohodlné jízdní pozice.

 

Jízdní režimy Piaggio 1 Active

Pro nastartování stačí stisknout tlačítko MAP a vyberete si jeden ze dvou jízdních režimů: ECO nebo Sport. Ještě máte k dispozici zpátečku Reverse, díky ní si usnadníte manévrování se skútrem při parkování. ECO režim prodlužuje výdrž baterie a dojezd skútru. Maximální rychlost je omezená na 30 km/h a akcelerace skútru je pozvolnější. Režim Sport využívá výkon motoru naplno.

 

Baterie a nabíjení skútru

U všech variant Piaggio 1 můžete baterii vyjmout během několika sekund z úložného prostoru pod sedlem. Snadno ji odnesete na nabíječku domů, do kanceláře nebo kamkoli jinam, kde právě jste. Pro její dobití stačí jednoduše připojit nabíječku, která se dodává se skútrem. Standardní doba do plného nabití baterie je 6 hodin ze sítě s napětím 220 V. Baterie má vynikající účinnost 800 nabíjecích cyklů. I po těchto osmi stech nabíjecích cyklech si baterie zachová 70 % svojí původní kapacity a bude stále použitelná.  Hmotnost skútru Piaggio 1 Active  je 79 kg. V kombinaci s moderní lithium-iontovou baterií a účinným systémem rekuperace kinetické energie (KERS) nabízí Piaggio 1 Active dojezd až 85 kilometrů v jízdním režimu ECO.

 

Výbava, kterou oceníte

Díky bezklíčovému zapalování Piaggio 1 startujete pomocí dálkového ovladače a tlačítka, které nahrazuje klasickou skříňku zapalování. Jízdní parametry zobrazuje 5,5” digitální barevný LCD displej, za každých podmínek čitelný díky světelnému čidlu, které nastavuje podsvícení a barvu písma podle okolního světla (displej má denní/noční režim).

Motor

Typ:
Elektrický bezkartáčkový motor KERS
Výkon motoru:
2 kW (3 kW špičkový výkon)
Točivý moment:
Baterie:
2,3 kWh lithiová
Napětí baterie:
48 V
Kapacita baterie:
48 Ah
Čas dobíjení:
6 hodin

Podvozek

Rám:
Z ocelových trubek
Rozvor:
1 220 mm
Přední odpružení:
Jednostranná vidlice s vinutou pružinou a hydraulickým tlumičem
Přední pneu:
Bezdušová 100/80-10”
Zadní odpružení:
Dva hydraulické tlumiče
Zadní pneu:
Bezdušová 100/80-10”
Přední brzdy:
kotoučová průměr 175 mm, CBS
Zadní brzdy:
kotoučová průměr 175 mm, CBS

Ostatní

Suchá hmotnost:
94 kg
Barva motorky:
Forever Grey, Forever White, Forever Black, Sunshine Mix, Arctic Mix, Forest Mix
Přístroje:
barevný LCD displej 5,5”
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
770 mm

113 900 Kč včetně DPH

Chci koupit