Vespa Primavera 125 E5+

127 900 Kč
Parametry

Taky se vám zvedá la temperatura, když se na ni díváte?

Vespa Primavera je zavedený bestseller z celé nabídky skútrů Vespa už přes půl století. Aktuální Vespa Primavera pro sezonu 2024 plní emisní normu EURO 5+.  Jízda městem pro vás bude radost s motorem i-Get, který díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a udržel si maximální výkon 11 koní. Užijete si díky němu svižné starty z přeplněných křižovatek.  Delší rozvor a celková délka skútru zvyšuje jízdní stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu. Vespa Primavera E5+ je vybavená protiblokovacím systémem ABS na předním kole. Dostupná je v 5i barvách karoserie: bílé, černé, tmavě modré, světle zelené a oranžové. Tento skútr můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

 

11 koní čeká, jak otočíte zápěstím

Poslední generace jednoválcového motoru i-Get plní emisní normu E5+. Maximální výkon jednoválce i-Get má hodnotu 11 koní a motor ho dosahuje v 8000 otáčkách. Díky elektronickému vstřikování paliva se Vespě podařilo snížit spotřebu a emise při zachování hodnot maximálního výkonu a točivého momentu, který dosahuje 10,4 Nm při 6000i ot/min. Motor je chlazený vzduchem a má elektrický startér.

 

Když přijíždí ke křižovatce, semaforo pouští zelenou

Karoserie Vespy Primavery se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě více tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktické USB připojení pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu. Aktuální generace Vespy Primavery je kompletně vybavená LED světly. Přístrojová deska Vespy Primavery E5+ kombinuje analogový tachometr a LCD displej o úhlopříčce 3 palce, který zobrazuje zbytek provozních parametrů kromě cestovní rychlosti. Řidítka aktuální Vespy Primavera mají nový tvar a ovládací prvky na nich jsou předělané tak, aby se lépe ovládaly v rukavicích. V základní výbavě má Vespa Primavera S funkci Bike finder a dálkové otevírání úložného prostoru pod sedlem.  

 

Vybavíme vás velmi elegante

Tovární výbavu skútru můžete doplnit ze široké nabídky značkového příslušenství, ve kterém najdete protivětrné štíty, kufry, plachty na zakrytí nohou nebo skútru a dalšími praktickými doplňky. Přehled příslušentví pro Vespy Primavery máte zde. Vaše oblečení a vybavení sladíte elegante s svojí Vespou Primaverou.

Vyberte si z barev

Prohlédněte si ji ze všech stran

Motor

Typ:
jednoválec iGet, vzduchem chlazený
Zdvihový objem:
124,5 ccm
Vrtání x zdvih:
52 mm x 58.6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 8 000 ot/min.
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.000 ot/min.
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5+

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1340 mm
Přední odpružení:
Jednostranné rameno s vinutou pružinou a hydraulickým tlumičem monoshock
Přední ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Přední pneu:
Michelin City grip 2, rozměr 110/70 12"
Zadní odpružení:
Vinuté pružiny s hydraulickým tlumičem monoshock
Zadní ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Zadní pneu:
Michelin City grip 2, rozměr 120/70 12"
Přední brzdy:
200 mm kotouč z nerezové oceli s hydraulickým ovládáním, ABS
Zadní brzdy:
140 mm bubnová brzda, mechanické ovládání

Ostatní

Palivová nádrž:
8 litrů
Suchá hmotnost:
126 kg
Barva motorky:
bílá, černá, tmavě modrá, světle zelená, oranžová
Přístroje:
Analogový tachometr kombinovaný s LCD displejem
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
785 mm
Vybavení:
ABS na předním kole, LED osvětlení, USB port v úložném prostoru, Bike finder, dálkové otevírání úložného prostoru pod sedlem

127 900 Kč včetně DPH

Chci koupit