Vespa Sprint 125 S E5+

139 900 Kč
Parametry

Tvary a křivky Vespy Sprint vycházejí z legendární Vespy "S", která je charakteristická svým hranatým světlometem. Vespa Sprint S 125 je ta pravá, pokud hledáte skútr kubatury 125 ccm a rádi si užíváte dynamickou jízdu. Poslední generace jednoválcového motoru iGet díky optimalizovanému elektronickému vstřikování paliva snížila spotřebu benzínu a plní emisní normu EURO 5+. Protiblokovací systém ABS na předním kole se stará o vaše bezpečné brzdění i za snížené přilnavosti. Vespa Sprint S je dostupná v 5i barvách karoserie v kombinaci s čermým sedlem. V nabídce je modrá, červená, bílá, černá a zelená. Tento skútr můžete řídit s řidičským oprávněním skupiny B.

 

11 koní čeká, jak otočíte zápěstím

Poslední generace jednoválcového motoru i-Get plní emisní normu E5+. Maximální výkon jednoválce i-Get má hodnotu 11 koní a motor ho dosahuje v 8000 otáčkách. Díky elektronickému vstřikování paliva se Vespě podařilo snížit spotřebu a emise při zachování hodnot maximálního výkonu a točivého momentu, který dosahuje 10,4 Nm při 6000i ot/min. Motor je chlazený vzduchem a má elektrický startér.

 

Výbava, kterou certamente oceníte!

Karoserie Vespy Sprint se skládá z ocelových lisovaných a svařovaných částí. Celonosná karosérie přináší ještě více tuhosti, aniž by se zvýšila její celková hmotnost. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktické USB připojení pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem snadno pojme přilbu. V základní výbavě má Vespa Sprint S funkci Bike finder a dálkové otevírání úložného prostoru pod sedlem.  

 

Když přijíždí ke křižovatce, semaforo pouští zelenou

Aktuální generace Vespy Sprint S je kompletně vybavená LED světly. Přístrojová deska Vespy Sprint S E5+ kombinuje analogový tachometr a LCD displej o úhlopříčce 3 palce, který zobrazuje zbytek provozních parametrů kromě cestovní rychlosti. Řidítka aktuální Vespy Sprint mají nový tvar a ovládací prvky na nich jsou předělané tak, aby se lépe ovládaly v rukavicích.

 

Vybavíme vás velmi elegante

Tovární výbavu skútru můžete doplnit ze široké nabídky značkového příslušenství, ve kterém najdete protivětrné štíty, kufry, plachty na zakrytí nohou nebo skútru a dalšími praktickými doplňky. Přehled příslušenství pro sérii skútrů Sprint máte zde. Vaše oblečení sladíte elegante se svojí Vespou Sprint.

Vyberte si z barev

Prohlédněte si Sprint ze všech stran

Motor

Typ:
jednoválec iGet, vzduchem chlazený
Zdvihový objem:
124,5 ccm
Vrtání x zdvih:
52 mm x 58.6 mm
Výkon motoru:
11 hp při 8 000 ot/min.
Točivý moment:
10,4 Nm při 6.000 ot/min.
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 5+

Převody

Převodovka:
automatická převodovka s variátorem

Podvozek

Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Přední odpružení:
Jednostranné rameno s vinutou pružinou a hydraulickým tlumičem monoshock
Přední ráfek:
3.00 x 12 z lehké slitiny
Přední pneu:
Michelin City grip 2, rozměr 110/70 12"
Zadní odpružení:
Vinuté pružiny s hydraulickým tlumičem monoshock
Zadní pneu:
Michelin City grip 2, rozměr 120/70 12"
Přední brzdy:
200 mm kotouč z nerezové oceli s hydraulickým ovládáním, ABS
Zadní brzdy:
140 mm bubnová brzda, mechanické ovládání

Ostatní

Palivová nádrž:
8 litrů
Barva motorky:
bílá, černá, modrá, červená, zelená
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm
Vybavení:
ABS na předním kole, LED osvětlení, USB port v úložném prostoru, Bike finder, dálkové otevírání úložného prostoru pod sedlem

139 900 Kč včetně DPH

Chci koupit