Testování 2023 startujeme v dubnu

Testovací partička motorek a skútrů 2023 je v tuto chvíli skoro kompletní. Chybí už jen nový Ducati Scrambler Full Throttle, který dorazí v průběhu května. Letošní testování startujeme jako vždycky od dubna. To se vám bude líbit!

 

Kdo netestuje, neví co je dobrý...

Motorky u nás můžete testovat ve dvou režimech- jednodenním nebo vícedenním. Víkendy od pátku do pondělí jsou hodně oblíbené, termíny testování tím pádem bývají vybookované na týdny dopředu. Skútry můžete letos vyzkoušet jen v pracovní dny. Testování motorek a skútrů má pod palcem náš Capo di tutti capi Radek Pulkrábek. Volejte mu na telefon 603 708 809 nebo pište na mail dmoto@dmoto.cz. Termín testování si zarezervujte předem. Radek šéfuje  kalendář všech mašin, domluví se s vámi a zaznamená do něj váš termín testování.

 

Testování 2023 máme nabitý ukrutnejma mašinama

Projet můžete naháče, endura, streetové a okruhové mašiny Ducati, Aprilia a Moto Guzzi, stejně jako vyzkoušet letošní skútry Aprilia, Piaggio nebo Vespa. Čeká na vás rodinka touringových mašin Ducati Multistrada V2S nebo V4S. Pojezdit můžete taky na řízené střele Streetfighteru V4S, ale varujeme vás. Na téhle mašině zjistíte, jak se cítil Baron Prášil na dělový kouli. Vyzkoušet si můžete i zbrusu nové enduro Ducati Desert X.  Nachystaný je pro vás ikonický naháč Ducati Monster +. Aprilie vám svým Tuono 660 předvede, že i rozpůlený čtyřválec s lehkou mašinou lítá jak z praku. Tuono V4 vám předvede, co umí celý čtyřválec s motorkou. Anebo skočíte na nového Tuarega 660 a prověříte jeho zdvihy. Ani Moto Guzzi nezahálí- můžete otestovat jejich letošní novinku- roadster V100 Mandello S, aktuální enduro V85 TT Travel nebo naháče Guzzi V7. Přehled testovacích motorek a jejich kauce máte zde. Všechny podrobnosti, ceny a podmínky testování jsou tu.

 

Stačí jen vzít řídítka do ruky a můžete vyrazit...

Skútry u nás můžete testovat jen během pracovních dnů. Máme pro vás připravené Urban Adventure skútry Aprilia SR GT 125 a SR GT 200, Vespy Primavera nebo GTS, ze skútrů Piaggio na vaše testování čeká Medley, Beverly 400 S, MP3 530 Exclusive se zpátečkou a couvací kamerou nebo elektrický skútr Piaggio 1.

 

Koukejte se na nás řádně provětrat!