Testování 2019 finish, 2020 soon

Další testovací sezonu startujeme v dubnu 2020

 

Kdo netestuje, neví co je dobrý

Vyberete si podle gusta tu vaši motorku z Ducati, Aprilia a Moto Guzzi, případně skútr Piaggio nebo Vespa. Projet se s nimi můžete jak v okolí Rosic, tak klidně na Lago di Garda. Testovací mašiny na vás čekají na našem showroomu v Popůvkách u Brna. Vybrat si můžete ze dvou režimů: jedno a vícedenního testování. Mašiny můžete testovat od dubna do podzimu.

 

Jednodenní testování motorek


- přijde vás na 1000,- Kč/den s limitem 100 km. Za každý další naježděný kilometr účtujeme 10 Kč. V tomto režimu testování přebíráte motorku s plnou nádrží, s plnou nám ji zase vrátíte.

- zaplatíte kauci 10% z pořizovací ceny motorky. Když nám ji včas a v pořádku vrátíte, kauci vám vrátíme. Výšku kauce najdete v přehledu testovacích motorek.

- probíhá pouze během pracovních dnů. Motorku musíte vrátit ten samý den, kdy ji půjčíte. Testujete od 9 do 17 hodiny- během naší otevírací doby.

Délku a termín testování motorky si domluvte individuálně na telefonu 603 708 809 nebo mailu dmoto@dmoto.cz

 

Vícedenní testování motorek


- platíte za ujeté kilometry sazbu 10,- Kč/ km a denní paušál 1000 Kč / den. Víkend pátek odpoledne až pondělí dopoledne do 10:00 vám účtujeme pouze 2 dny. V tomto režimu testování přebíráte motorku s plnou nádrží, s plnou nám ji zase vrátíte.

- zaplatíte kauci 10% z pořizovací ceny motorky. Když s ní přijedete včas a bude v pořádku, kauci vám vrátíme. Výšku kauce najdete v přehledu testovacích motorek.

Délku a termín testování motorky si domluvte individuálně na telefonu 603 708 809 nebo mailu dmoto@dmoto.cz

 

Testování skútrů

- zaplatíte kauci 10% z pořizovací ceny skútru, cenu najdete v přehledu testovacích skútrů

- lehké projetí skútru do hodiny = testujete zadara

- testování na den a víc platíte paušál 500 Kč / den (víkend pátek odpoledne- pondělí do 10:00 vám účtujeme pouzedva dny = 1000 Kč) v denním režimu testování dostanete skútr s plnou nádrží, s plnou nám ho vrátíte

Délku a termín testování skútru si domluvte individuálně na telefonu 603 708 809 nebo mailu dmoto@dmoto.cz

 

Bez čeho neodjedete

 

- řidičáku pro mašiny: skupina A bez omezení

- řidičáku na skútry o objemu 125ccm: stačí vám B

- občanský průkaz nebo jiný platný doklad totožnosti

- vlastního oblečení včetně rukavic a helmy na motorku

- zaplacené kauce podle vybrané motorky a podepsané smlouvy o zápůjčce

 

Testovací mašiny na vás čekají na našem showroomu v Popůvkách u Brna. Termín vašeho testování si domluvte individuálně na telefonu 603 708 809 nebo mailu dmoto@dmoto.cz