Jak filtrovat motorky na webu DMOTO

 

Pokud nemáte jasno v tom, jakou mašinu byste si vlastně měli pořídit, přesně pro vás jsme připravili modul s filtrováním motorek. Nové motorky Aprilia, Ducati a Moto Guzzi v něm filtrujete podle výkonu motoru a způsobu užití:

Je libo malé nebo velké stádo?

První parametr ve filtrování je výkon motoru. Najeďte kurzorem na symbol skútru, zmáčkněte levé tlačítko myši, tím ho chytíte a táhněte ho doprava. S pohybem kurzoru roste stádo koní, které plánujete osedlat. V horní části filtru se budou postupně měnit motorky, jakmile se tahem skútru posunete do pokročilejší kategorie. Rozjíždíte se Scramblerem, další level poskočí na Monster, profíci kotí Multistradu a závodníci brousí Panigale.

Způsob užití motorek

Konstrukce a tvar rámu motorky, její výkon a pozice jezdce míchají dohromady typ motorky, který je určený do konkrétních podmínek. V nabídce máme motorky zařazené v kategoriích street, touring, enduro a circuit. Ducati jako jediné motorky na trhu postupně promíchávají vlastnosti strojů z více kategorií do funkčních hybridů, které si z každé kategorie vybírají to nejlepší, abyste ušetřili místo v garáži. Průkopníkem tohoto prolínání mezi segmenty motorek byla Ducati Multistrada, která úspěšně smíchala kategorie touring a enduro s lehkou ovladatelností ve městě, nebo Ducati Supersport, který v sobě míchá kategorie circuit a touring. Vaši kategorii nebo jejich kombinace označte myší. Co máte vybráno- ikona se zobrazí červeně probarvená. Pak už stačí jen použít button níž a začít filtrovat.

 

Streetové motorky

Jedná se o motorku bez kapotáže, takzvané naked- naháče. Od sportovních motocyklů se liší svou ergonomií. Jezdec má vzpřímenější pozici, což je dáno především vyšším umístěním řidítek. Streetové motorky jsou jak vhodným entry modelem, tak na opačném konci výkonové nabídky jsou motorky s podobnou technikou a výkonem motoru jako okruhové motorky. Streetové motorky mají v nabídce nejširší paletu možností výběru. To máte: Ducati Scrambler, Monster, Diavel, Xdiavel nebo Hypemotard. Aprilia přihodí Shiver a Dorsoduro. Moto Guzzi přidá v tomto segmentu kompletní série V7 a V9.

 

Touringové motorky

Jejich domovem je cesta. Je jedno jaká, ale nejlépe co nejdelší. Ergonomie pozice jezdce je tady přizpůsobena maximálnímu pohodlí. Zároveň je možné na rám motorky věšet i několik kufrů, do kterých dáte vše, co potřebujete na výletě dlouhém několik týdnů. Na dálnici vás ochrání štít před větrem. Pohodlně se dá cestovat i se spolujezdcem. Vybírat budete ze série Ducati Multistrada, mohl by vás zaujmout Ducati Supersport, případně Moto Guzzi California Touring SE nebo MGX 21.

 

Enduro motorky

Univerzální konstrukce motorky určená pro ježdění ve všech typech terénu. Enduro závody se podobají automobilové rallye. Trať vede rozmanitými terény a obsahuje jak technické tak rychlostní pasáže. Technika těchto motorek je připravená na průjezd náročného terénu i mimo zpevněné cesty. Můžete si vybrat nejenom kam pojedete, ale i kterou cestou se k cíli vydáte. Enduristi vybírají mezi Ducati Scrambler Desert sled, Ducati Multistrada Enduro 1260 nebo novinkou od Moto Guzzi- V 85TT.

 

Circuit motorky

Klidné projížďky nesnesete, rychlost a adrenalin jsou vaše stálá a nutná součást života. Ježdění a závody na okruhu vás baví jen s těmi nejsilnějšími motorkami. Jediné o co vám jde je dojet k šachovnicovému praporu mezi prvními. Na vás čeká forza Ducati, Panigale, čistokrevné okruhové bestie. Ještě tu máme také hybridní cestovní závodničky: Ducati Multistradu Pikes Peak nebo Ducati Supersport. Aprilia do této okruhové rodinky přihodí svoje Tuono V4 a RSV4, obě ve výbavě RR nebo Factory.

 

Kdo nic nenajde, promění parametry filtrů.

My máme mašin dost...

 

Filtrování zdar!