Moto Guzzi California 1400 Touring SE

479 900 Kč

 Dálnice si dává k snídani, silnice k obědu a horské serpentiny k večeři

California Touring SE je bezkonkurenční motorka, pokud jde o styl, komfort, výkon a spolehlivost. Je výsledkem vášně továrních inženýrů, jak do jednoho stroje sladit maximální komfort s dynamickým výkonem silného cruiseru a cestujícím dopřát královské objemy pro přepravu osobních věcí. Kromě důrazu na doladění i těch nejmenších estetickým detailů, model California 2017 nabízí pokročilé jízdní asistenty je trakční kontrola, ABS, tempomat a nový systém Ride-by-wire- elektronické ovládání škrtící klapky sání motoru. Letošní model zdůrazňuje designovou kontinuitu se svými předchůdci. Nejviditelnější z nich je tvar sedla a chromových řídítek, dále bočními panely nádrže inspirovanými historickým Guzzi T3. 

 

 Oběd v Benátkách? Na večeři jste zpátky doma

Elegantní styl Kalifornie Touring je dotažený díky lehkým hliníkovým kolům s originálním žebrovaným designem, stejně jako rámem světlometů a doplňkovými světly. O hladký průjezd krajinou se stará přepracovaný podvozek: vepředu hydraulická vidlice Kaybaba od průměru 45 mm. Vzadu oceníte pohodlné dálkové ovládání předpětí pružiny, což je velmi praktické pro nastavení výkonu na základě množství nakládaného nákladu a váhy cestujících. Vybrat si můžete mezi dvěma barvami karoserie: Nero Gentleman a Rosso Charme.

 

Posaďte se, na této motorce se můžete vydat kolem světa

 

96 koní čeká, až otočíte zápěstím

Californii Touring SE pohání motor o objemu 1380 cm3. Jedná se samozřejmě o klasický 90 ° příčný, vzduchem chlazený dvouválcový motor, jak jinak. Jeho maximální výkon je 96 hp při 6500 otáčkách, maximální točivý moment 120 Nm je k dispozici už při 2750 otáčkách za minutu.  Motor je ovládaný systémem ride by wire- elektronickým ovládáním škrtící klapky sání motoru. Systém zaručuje jemnější a přesnější ovládání škrtící klapky, čímž umožňuje motoru hladkou odezvu, aniž by se otřásal při otvírání a zavírání škrtící klapky. Tato technologie také umožňuje jezdci vybrat si jednu ze tří palivových map řízení motoru: Turismo, Veloce a Pioggia. Systém mazání motoru je navržen tak, aby lépe chladil a snížil pohlcování výkonu ve prospěch výkonu i spotřeby paliva. Pro vstřikování paliva je použitý elektronický vstřikovací systém Marelli, který v kombinaci s třícestným katalyzátorem, dvojitým kyslíkovým snímačem plní emisní normu Euro 4. Motor je uchycený v rámu motorky pomocí pružného systému, který je schopen zcela eliminovat přenos vibrací z chodu motoru do rámu a řídítek Californie.

 

Každý je jiný a potřebuje jinou motorku. Vy tuhle!

Nový systém proti prokluzu zadního kola MGCT (Moto Guzzi Traction Control) je nastavitelný na dvě úrovně citlivosti. První citlivost je nastavena pro jízdu na mokrém nebo kluzkém asfaltu a druhá je navržena tak, aby uspokojila sportovní jízdu v bezpečných podmínkách na suchých silnicích. Vychytávkou systému MGCT je možnost nastavení obvodu zadní pneumatiky, což kompenzuje případ opotřebení nebo použití pneumatiky s jiným profilem než originál. Díky této funkci bude systém řízení trakce vždy přesný. Elektronické přístrojové vybavení je sdruženo do jednoho kruhového budíku-  rychloměr je vybaven analogovým číselníkem. Všechny ostatní jízdní a okolní parametry jsou zobrazovány v digitálním boxu: počítadlo kilometrů, částečný výlet a denní výlet (s automatickým vynulováním po 8 hodinách po vypnutí), čas vypnutí, okamžitá a průměrná spotřeba paliva, hodiny, venkovní teplota, průměrná rychlost, vybraný režim MGCT, zařazený rychlostní stupeň.

 

Ostatní budou vedlé této mašiny vypadat jako bicicletta...

Rozsáhlý seznam příslušenství zahrnuje MG-MP, multimediální platformu Moto Guzzi, která propojuje smartphone s motorkou a poskytuje mimořádné množství informací užitečných pro cestu.. Multimediální systém vám umožní připojit motorku k vašemu smartphonu. Díky vašemu smartphone (iPhone nebo Android), do kterého zdarma stáhnete Motto Guzzi aplikaci v App Store nebo Google Play, začnete telefon používat jako sofistikovaný multifunkční počítač. Připojení Bluetooth umožňuje současné zobrazení pěti parametrů podle vašeho výběru najednou, vybraných z rozsáhlé nabídky včetně rychloměru, otáčkoměru, okamžitého výkonu, okamžitého točivého momentu, okamžité a průměrné spotřeby paliva, průměrné rychlosti a napětí baterie, podélného zrychlení. Funkce "Eco Ride" pomáhá omezovat spotřebu paliva a udržovat ekologicky kompatibilní jízdní dráhu a poskytuje stručné zhodnocení výsledků získaných během jízdy.

 

Už k vám jede direttamente z Mandello del Lario

Můžete ukládat informace o jízdě a zkontrolovat je na vašem počítači nebo přímo na vašem smartphonu, analyzovat provedenou trasu a prohlížet provozní parametry motorky bod po bodu. Systém také umožňuje snadno lokalizovat vaši motorku při parkování. MG-MP obsahuje funkci "Upozornění na přilnavost", která replikuje pokyny pro řízení trakce a upozorní vás na případy nadměrného používání dostupné trakce. Díky synergickému použití gyroskopů a informacím přicházejícím z přímého spojení s elektronikou vozu se smartphone stává přesným nástrojem pro změření úhlu náklonu při jízdě.

U Californie je všechno příslušenství standart. Vyberte si barvu

100-150hp

Motor

Typ:
Dvouválec do V, úhel 90°, 4-taktní, vzduchem chlazený
Zdvihový objem:
1380 ccm
Výkon motoru:
96 hp (71 kW) při 6.500 ot/min
Točivý moment:
120 Nm při 2.750 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Výfuky:
systém 2-2, lambda sonda
Emise:
EURO 4

Převody

Převodovka:
6ti stupňová
Sekundární převod:
Kardanová hřídel

Podvozek

Rozvor:
1 685 mm
Přední odpružení:
Hydraulická vidlice Kaybaba O 45 mm
Přední zdvih:
120 mm
Přední ráfek:
18" z lehké slitiny
Přední pneu:
130/70 18
Zadní odpružení:
dva tlumiče s nastavitelným předpětím pružin
Zadní zdvih:
120 mm
Zadní ráfek:
16" z lehké slitiny
Zadní pneu:
200/60 16"
Přední brzdy:
Ocelový kotouč BREMBO O 320 mm, 4-pístkový třmen, ABS
Zadní brzdy:
Ocelový kotouč BREMBO O 282 mm, 2-pístkový třmen, ABS

Ostatní

Palivová nádrž:
20,5 litru
Suchá hmotnost:
337 kg
Barva motorky:
Rosso charme, Nero gentleman
Přístroje:
ABS, MGTC, MG-MP, LED DRL
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
740 mm

479 900 Kč včetně DPH

Chci koupit