Vespa GTS Yacht Club 300

157.900,- Kč

Amore na první pohled, co?

Speciální edice Vespa Yacht Club nabízí techniku poslední generace GTS oblečené do jachtařského designu. Bílou karoserii s decentními  doplňky a sedadlem v odstínu námořnické modré ocení nejenom skalní fanoušci jachtingu, ale každý kdo má rád minimalistický design s dotaženými detaily. Technika a bezpečnost hraje v modelu GTS prim, nejmodernější elektronické jízdní asistenty jsou u něj ve standardu- můžete se spolehnout na dvoukanálový systém ABS a kontrolu trakce ASR. Při prudkém brzdění nebo na kluzkém asfaltu, senzory instalované na předním kole zabrání prokluzu a ztrátě kontroly nad skútrem.

 

Koukněte na ni raději ze všech stran

 

 

Klidné projížďky prostě nesnáší

Nový motor i-Get díky elektronickému vstřikování paliva snížil spotřebu a emise a zvýšil maximální výkon na 21 koní. Poslední generace motoru plní emisní normu EURO 4. Vychutnáte si s ním svižné starty z přeplněných křižovatek i temperamentní svezení mimo město a to i v případě, že vezmete na vyjížďku spolujezdce. Maximální rychlost GTS 300 Yacht Club přesahuje 95 km/h. Delší rozvor skútru a větší kola s pětipaprskovým designem o průměru 12" zvyšují stabilitu při zachování hbitosti, typické pro každou Vespu.

 

 

Oceníte bohatou výbavu

Přístrojová deska má analogový ukazatel rychlosti. Údaje jako jsou čas, počet ujetých kilometrů nebo stav paliva ze zobrazuje na modře podsvíceném digitálním displeji. V základní výbavě máte přípravu na VMP- Vespa Multimedia Platform App. Aplikace měří a analyzuje provozní parametry, umožní vám díky intercomu v helmě poslouchat muziku ze smartphonu nebo telefonovat. Na drobnosti jako je mobilní telefon či klíče je k dispozici odkládací zásuvka umístěná klasicky před nohami řidiče. Zde se nachází i praktický USB port pro dobíjení vašich mobilních zařízení. Prostor pod sedadlem je v tomto modelu objemnější a pojme 2 otevřené přilby.

 

 

Typ:
jednoválec, 4T/4V
Zdvihový objem:
278 ccm
Výkon motoru:
15,6 kW při 7.750 ot/min. 21,2 HP
Točivý moment:
22 Nm při 5.000 ot/min
Palivový systém:
elektronické vstřikování
Emise:
EURO 4
Převodovka:
automatická- variátor
Rám:
samonosná karosérie z ocelového plechu
Rozvor:
1.380 mm
Přední odpružení:
jednostranné závěsné rameno s hydraulickým tlumičem
Přední pneu:
120/70-12" bezdušová
Zadní odpružení:
hydraulické twin šoky s nastavitelným předpětím
Zadní pneu:
130/70-12" bezdušová
Přední brzdy:
kotoučová o průměru 220 mm
Zadní brzdy:
kotoučová o průměru 220 mm
Palivová nádrž:
8,5 litru
Suchá hmotnost:
158 kg
Barva motorky:
Bílá v kombinaci s tmavě modrými doplňky
Přístroje:
ABS, ASR, LED osvětlení, USB port, příprava na VMP (Vespa Multimedia Platform App), zadní sklápěcí nosič, boční stojan
Záruka:
2 roky
Provedení:
dvoumístné
Výška sedla:
790 mm

157.900,- Kč včetně DPH

Chci koupit